Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK AKREP burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayına sosyal çevrenizin hareketliliği ve bir yandan da geri plandan yürüttüğünüz işlerinizin yoğunluğuyla başlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

05 Ekimdeki dolunayda, iş hayatınızdaki birtakım değişimler ve işinizdeki birtakım hızlı ve beklenmedik konu ve olaylar sizin üzerinizde de birtakım stresler oluşturabilir. Bu süreçte sağlığınıza ve beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

09-10 Ekim’de yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Özellikle güç çekişmeleri devreye girebilir. Bu yüzden bazı işlerinizde bozulmalar, bazı ilişkilerinizde kalıcı sorunlar ortaya çıkabilir; bu etkiye dikkat etmeye çalışın.

10 Ekim den sonra arkanıza alacağınız rüzgarla aslında 1 yıl boyunca şansınız size çok fazla sorun çıkarmayacak ama kilo alımına da açık olacaksınız. Özellikle 18-26 Ekim’de ve o dönemde hayat size yedirecek sevgili Akrepler.

14 Ekim itibarıyla özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Özel ilişkilerinizde hayatı sorgulayabilir, tek başınıza olmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönemde onunla sağlıklı bir bağlantı kurmak kolay olmayabilir.

17 Ekim itibarıyla fikir ve görüşlerinizi rahat uygulayacaksınız. Görüşmeleriniz ve konuşmalarınız artıyor. Kafanızda yaptığınız planları hayata geçirmek için uygun bir 15 gün var önünüzde. 18 Ekim-26 Ekim i bir kenara not edin. İnanılmaz şanslar ve fırsatlar bu dönemde iş alanlarınızda karşınıza çıkabilir.

22 Ekim ve sonrası iş hayatınızda, yanınızda çalışan insanlarla olan ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Yine bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeli ve kendinizi çok fazla zorlamamalısınız.

18-26 Ekim de aşk hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Artık hayat size birçok yönden gülümsüyor sevgili akrepler.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler