Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK AKREP burcu 04 Aralık 2017 yorumu
 

Maddi sorumluluklarınız, konuşmalarınız veya harcamalarınız Aralık ayında tavan yapabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu alanlarda son derslerinizi Aralık ayında göreceksiniz. Tüm ticari işlerinizi 03 Aralık ‘a kadar halledin zira senenin son gerilemesini merkür para evinizde yaşatacak. Bu tarihten sonra güzel günleriniz var ama daha önceden iş yaptığınız insanlarla temasta olmaya çalışın. Yine 03 Aralık’ta oluşan Dolunay bir borcu veya ödemeyi karşınıza getirebilir. Para alanlarınızda yanılgılardan kaçının ve dengeyi iyi oturtun.
06-10-13-15 Aralık’ta eski, konuşulmuş işlerinizde anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz.
09 Aralık itibarıyla artık enerjinizi daha rahat ve etkili bir şekilde ortaya koyacaksınız. Geride kaldığınız günlerin acısını çıkartmak istercesine hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir. Yapacaklarınız adına hayat sizi destekleyecek.
18 Aralık’ta oluşan yeniay maddi konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı uygulamanız için devreye giren bir yeniay yalnız merkür hala gerilediği için önemli başlangıçlarınızı yapabiliyorsanız 23 Aralık’tan sonra yapmaya çalışın.
20 Aralık’tan sonra eğitim hayatınızda, satürn sizi disipline etmeye başlayacak. İlk öğreniminizde disiplinli ve sistemli olmalısınız o zaman daha rahat derslerinize kanalize olabilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenizin hayatında da önemli olaylar ve sorumluluklar devrede olabilir. 25 Aralık’tan sonra öğrenmeyi seveceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sorunlarınızın üstesinden daha kolay gelecek ve bu alanlarda önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler