Son Dakika
AYLIK ASLAN burcu 03 Nisan 2018 yorumu
 

Nisan başında daha önceden konuşulmuş yarım kalmış bir iş veya seyahat devrede olabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. 02 Nisan’da iş hayatınızda bir konu sonlanabilir, bir işiniz durabilir veya engellenebilir. Günlük hayatınızın akışında da sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Enerjinizin engellendiğini ve adım atamadığınızı düşünebilirsiniz. Sizi durduran olaylar karşısında enerjinizi daha kontrollü kullanmaya çalışmalısınız.

02 Nisan’da sağlığınızda bir takım sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Kemik, romatizma, kırık, çıkıklara, artrit gibi hastalıklara, cilt, deri, diş problemlerine karşı dikkatli olun. Sağlık sıkıntılarından kaynaklı olarak 04-05 nisan tarihlerinde işlerinizde aksamalar oluşma ihtimaline karşı dikkat edin.

14 Nisan’da kendi davranışlarınız ve aile içinizdeki düzenin, bilgeliğin gücünü günlük hayatınıza etkili bir şekilde yanıtacaksınız.

15 Nisan’da Merkür düzeliyor. İletişim zorlanmalarınızın geride kaldığını görecek, geleceğinizle ilgili konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız.

16 Nisan’da oluşan yeniay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konularda önemli adımları destekleyen bir yeniay olacak. Merkür de düzelmiş bulunuyor artık geleceğinize etki edecek önemli kararlar almaktan çekinmeyebilirsiniz.

18 Nisan’da Satürn gerilemesi başlayacak. İş ve hizmet alanlarınızda üstlendiğiniz karşınıza gelen sorumluluklarda neler yaptığınızı, hangi alanlarda zorlandığınızı bu süreçte gözlemleyebilir, satürn düzeldikten sonra daha etkili ve sağlıklı bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

20 Nisan’da kariyerinize ve iş hayatınıza önem vereceksiniz. Kendinizi göstermek isteyebilir, toplum önü işleriniz ve kariyerinizde ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

24 Nisan’dan sonra sosyal çevrenizde aranılan ve beğenilen bir insan olacaksınız. Başarı güçlü bir etkendir sözünü boşuna dememişler, işlerinizdeki başarılı adımlar çevrenize ve ilişkilerinize değer katabilir. Bir yandan da yoğun çalışmalarınızla yaptığınız işlerde derine inmek isteyebilir, iş hayatınızda bazı mücadelelerinizin sizi derinden dönüştürdüğünü görebilirsiniz.

30 Nisan’da oluşan Dolunay, aile ve ev hayatınıza önem vermeniz gerektiğini gösteriyor. Kariyerinize odaklandığınız bu dönemde ailenize gereken vakti ayırmalı, onların hayatındaki duygusal streslere yardımcı olmalısınız.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler