Son Dakika
AYLIK ASLAN burcu 08 Ocak 2018 yorumu
 

Ocak ayında günlük iş rutininizin sorumlulukları, sağlığınızla ilgili konular önem kazanıyor. Ocak başında oluşan Dolunayla birlikte önemli bir işin iç yüzü ve sonuçları karşınıza gelebilir. Bu dolunayda sağlığınıza ve karşınıza gelenlere karşı dikkatli olmalı, olayları gözünüzde fazla büyütmemelisiniz.
07 Ocakta ev ve aile hayatınızda önemli şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Yurtdışında ev sahibi olma fırsatı yakalayabilir veya yurtdışında başka şehirlerde yaşayan akrabalarınızla evinizde bir araya gelebilirsiniz.
08-10 Ocak yine içinde fırsatlar barındıran birgün. Ev ve aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizi mutlulukla halladecek, önemli işlerinizi sonuca ulaştıracaksınız.
02-03-09 Ocak iş hayatınızda etkin ve güçlü insanlardan destek görebilir, iş hayatınızdaki ilişkilerinizin derinine inmak isteyebilirsiniz.
11 Ocak itibarıyla iş hayatınızda, hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Sıkıntı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırmanın zamanı geldiyse önünüzdeki 15 Günlük süreçte bunu yapabilirsiniz.
13-14 Ocak iş hayatınızda bir takım gerilimlere ve sıkıntılara açık olabilirsiniz. Yaptığınız işlerde gerginlikleriniz yüksek olabilir.
17 Ocakta oluşan Yeniay’da iş ve hizmet hayatınızla ilgili önemli kararlar ve adımlarınızı devreye sokabilirsiniz.
18 Ocakta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla özgürlüğünüzü yanınıza alarak ilişkinizi, beraber paylaşımlarınızı arttırarak geliştirebilirsiniz. Danışmanlık almak için harika, yine ilişkinizde sıkıntılar varsa bunları gidermek için kolları sıvayabilirsiniz.
26 Ocak’ta enerjinizi aşk hayatınıza, çocuğunuzla ilgili konulara, eğlenceye veya kreatif konulara kaydırabilirsiniz. Enerjinizi bu alanlara yönlendirecek, sportif faalyetlere karşı kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Hayatınızın ritmi hızlanabilir.
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, hayati kararlarınızı ve özel hayatınızı etkiliyor. Önemli kararlar arifesine girebilir, alacağınız kararların hayatınızı hızlı ve beklenmedik olaylarla şekillendirdiğini görebilirsiniz.
31 Ocak itibarıyla sevdiğinizle veya ortağınızla iletişiminizi hızlandıracaksınız. Konuşma ve görüşmeleriniz artarken önemli anlaşmalar ve sözleşmeler devreye girebilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler