Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK ASLAN burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim başında iş ve parasal alanlarda rahat zamanlardasınız.  Bir yandan da yakın çevrenizde olup biten konulara daha fazla zamanınızı ayırabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Eylül ayında gerçekleştiremediğiniz atılımlarınızı Ekim başı 02-03-05 Ekim de  yapabilirsiniz.

05 Ekim’de gerçekleşen Dolunay zamanı, bir seyahat veya iş fırsatı oluşabilir. Eğitimsel işleriniz, uzak akrabalarınız, daha az tanıdığınız insanlarla yaptığınız işleriniz bu Dolunayda hızlanacak.

08-11 Ekimdeyse, parasal harcamalarınıza, riskli işlerinize veya yatırımlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

09-10 ekim tarihlerinde, iletişiminize özellikle iş hayatınızda dikkat etmeye çalışın, güç çekişmelerinde, ego sürtüşmelerinden uzak durun.

10 Ekimden sonraki dönemde Jüpiter ev aile ve yuva alanlarınızda size çok güzel fırsatlar sunmaya başlayacak. İstediğiniz, sahip olmanın hayalini kurduğunuz bir ev alımı bu süreçten sonra devreye girebilir. Ev ve aile hayatınızda mutluluğu, keyfi deneyimleyeceksiniz.

14 Ekim itibarıyla, öğrenmekten keyif alacağınız bir dönem geliyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınızı kuvvetlendirebilir, etrafınızda olup biten olaylardan faydalı sonuçlar elde edebilirsiniz.

19 Ekimdeki yeniay satış, reklam, pazarlama, sosyal medya, yayıncılık işlerinizdeki başlangıçları karşınıza getirebilir. Her tür kararınızı bu yeniay dan sonra vermeye çalışın.

22 Ekim itibarıyla enerjinizi yakın çevrenize kaydıracaksınız. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla mücadeleleriniz artabilir, çevreniz üzerinde etki bırakacağınız bir dönem ama aranızdaki sürtüşmeler bazı noktalarda sizi zorlayabilir. Sosyal medyayı kullanırken dikkatli olun.

23 Ekim itibarıyla ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanacaksınız. Aile ortamlarınızda konuşmalar, görüşmeler, anlaşmalar, bazı eski konuların gözden geçmesi gibi durumlar öne çıkabilir. Yine ailenizle toplanarak, yaşayacağınız yerle ilgili, yerleşimle ilgili konularda önemli kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. Evle ilgili çok önemli bir fırsat veya şans 26 Ekim de kapınızı çalabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler