Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK BAŞAK burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayı maddi konularda size güzel açılımlar sağlayacak sevgili Başaklar. 02-03 Ekim de parasal konularda istediğiniz güce sahip olabileceksiniz. Riskli adımlar için destekleniyorsunuz.

05 Ekimdeki Dolunay, sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşiyor. Parasal konularda başlattığınız işlerin karşılığını almaya hazırsınız. Bu süreçte karşınıza gözden kaçırdığınız bir ödeme ya da bir borç çıkabilir. Sigorta, prim, vergi konularına daha fazla özen göstermelisiniz. Çünkü bu alanlarda birtakım hassaslıklar, stresler yaşamaya açıksınız. Özellikle sponsorluklar, parasal konularda anlaşmalar varsa bu Dolunay’da önemli sonuçlar karşınıza gelecek ve bu sonuçlarda birtakım fikirsel anlaşmazlıklar da devrede olacak. 09-10 Ekim e dikkat edin.

10 Ekim de jüpiter satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar, network gibi işlerinizde size fırsatlar sunmaya başlıyor. 1 yıl boyunca bu alanlarınızda güzel ve etkili gelişmeler yaşanabilir. Yine bu dönem ve sonrası Jüpiter yakın çevre, akraba ve kardeşler alanlarınıza geçiyor. 1 Yıl boyunca yakın çevrenizle ilişkileriniz güzelleşecek. Yakınınızdaki insanlardan fayda sağlayacaksınız.

14 Ekim ve sonrasında parasal bağlantılarınızı kuvvetlendiriyorsunuz. Güzel olan herşeye ilginiz artabilir. Sanatsal işlerinizden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

17 Ekimden sonraysa iletişimsel işler önem kazanıyor. Girişimleriniz hızlanabilir ve konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Sıkıntılarınıza sorunlarınıza çözüm üretmek önem kazanıyor.

19 Ekim’deki Yeniayla birlikte, maddi konulardaki kararlarınızı ve düşüncelerinizi uygulamaya geçebilirsiniz. 15 gün boyunca ticari konularda önemli hareketlenmeler oluşabilir. Elinize geçen parayı değerlendirmek ve yatırımda bulunmak isteyebilirsiniz.

22 Ekimde parasal konularda mücadeleleriniz artabilir. Bir yandan parayı kazanmak isteyecek, diğer yandan hiç beklenmedik alanlara harcamalarda bulunacaksınız.

23 Ekim’den sonra tanıtım, pazarlama, satış, reklam ve bilgisayar alanlarına daha fazla eğilebilirsiniz. Etkili bir fırsat 26 Ekim de karşınıza çıkabilir.

Yine 23 Ekim’den sonra yakın çevrenize odaklanacaksınız. Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan ilişkileriniz ve bağlantılarınız önem kazanacak.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler