Son Dakika
AYLIK BAŞAK burcu 03 Nisan 2018 yorumu
 

Nisan başında ortak parasal işlerinizde gözden kaçırdığınız, daha önce tamamlamanız gereken alanlara kanalize olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

02 Nisan’da aşk, çocuk ve eğlence hayatınızda enerjinizde blokajlar oluşabilir. Spor yapıyorsanız, eğlenceli ortamlardaysanız bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Hayatınızdaki insanın sağlığında da bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Gergin yapınızı özel yaşantınıza 04-05 Nisan’da yansıtmamaya özen gösterin.

Eğitim hayatınızda, gelecek planlarınızda 07-11 Nisan’da uzun soluklu kararlar ve planlar içine girebilirsiniz.

12-14 Nisan özel hayatınızdaki insan ve onun kardeşleriyle olan bağlantılar kuvvetli olabilir. Bir seyahat planını devreye koyabilir, gelecek planlarınızı oluşturabilirsiniz.

15 Nisan’da Merkür’ün düzelmesi ortak parasal konularda, kişisel hayatınızda ve kariyerinizde daha rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

16 Nisan’da oluşan Yeniay, ortak parasal işlerinizde, kredi, vergi, faiz ve parasal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı oluştracağınız bir yeniay. Kredi alacaksınız bu yeniay ve sonrasında harekete geçmelisiniz.

18 Nisan’da beklenmedik bir para veya ödeme oluşabilir. Düzenli yatırdığınız bir parayı aksatmış veya unutmuş olabilirsiniz. Yine beklenmedik bir yerden elinize bir miras geçebilir.

20 Nisan’dan sonra seyahatleriniz, işleriniz, geleceğinizi ilgilendiren önemli olaylar etrafınızda cereyan edebilir. 20 Nisan’dan sonra eğitim hayatınıza daha fazla asılacaksınız. Bu alanlarda öne çıkacak, yapacaklarınızla eğitimenlerinizi etkileyeceksiniz.

24 Nisan’da kariyerinize ve iş hayatınızdaki ilişkileriniz ağırlık kazanabilir. Patronlarınız veya üstlerinizle kuracağınız güzel ilişkiler sayesinde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. İstediğiniz bir zam veya terfi varsa şimdi dile getirmenin tam zamanı.

26 Nisan’da aşk hayatınızda ve sportif faaliyetlerinizde, kreatif ve sanatsal alanlarda enerjinizi iyi kullanın. Kuvvetli enerjinizle başkalarının hayrını düşünmeli, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız.

30 Nisan’da oluşan Dolunay, yakın çevrenize algınızı çevirebilir. Başka ve büyük konularla ilgilenmek istediğiniz bu dönemde kısa vadeli, yakın çevrenizde yaşanan olaylara daha fazla önem vereceksiniz. Dengeyi sağlayın.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler