Son Dakika
AYLIK BAŞAK burcu 08 Ocak 2018 yorumu
 

Ocak ayında yakın çevrenizden göreceğiniz ailevi ve parasal destekleriniz ve şanslarınız yüksek olurken, hayatınızda keyfe, aşka, çocuklara, yaratıcı alanlara daha fazla yer vermek isteyebilirsiniz sevgili Başaklar.
02 Ocak’ta oluşan Dolunay sosyal çevrenizdeki konulara ilginizi kaydırabilir. Bir aktivite veya organizasyona dahil olabilir, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek durumunda kalabilirsiniz.
02-03 Ocak aşk hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir, sevdiğiniz için kendinizi öne sürebilir, onun için birşeyler yapma arzusuyla dolu olabilirsiniz.
07 Ocak iletişimsel işlerinizde, yakın çevrenizle beraber yapılacak işlerde güzel şanslar ve fırsatlar ayağınıza gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanlar şans ve fırsatları sizin için yaratabilirler. Kısa yolculuklarda ve eğitim konularında 07-08 Ocak’ta şanslı olacaksınız.
11 Ocak itibarıyla aşk hayatınızı konuşmak, hayatınızda biri varsa paylaşımlarınızı arttırmak, aşkta sıkıntı yaşadığınız konulara pratik çözümler bulmak öne çıkabilir. İlişkinizde veya çocuğunuzla ilgili konularda önemli sorumlulukları 13 Ocak’ta üstlenebilirsiniz.
13-14 Ocak’ta davrnışlarınıza dikkat edin. Sevdiğinizle harcamalarınız ve alışverişleriniz konusunda bazı sıkılganlıklar, ters davranışlar devrede olabilir.
17 Ocak’ta oluşan Yeniay, aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili konularda, eğlence alanlarınızda, kreatif ve sanatsal işlerinizde önemli karar ve başlangıçlarınızı karşınıza getirebilir.
18 Ocak’tan sonra çalışmayı ve üretmeyi seveceksiniz. Başkalarına hizmet etmek önem kazanıyor. Diğer insanlar için birşeyler yapmak, sağlığınızı düzeltmek için de uygun bir dönem. 18 Ocak ve sonrası birkaç hafta boyunca kilo almaya meyilli olabilirsiniz.
Aşk hayatınızda kafanıza takılan konuları konuşmak ve paylaşmak isteyebilirsiniz. 24 Ocak’ta olaylara tek taraflı bakmamalısınız. Takılı kaldığınız konularda yakın çevrenizden 25 Ocak’ta yardım alabilirsiniz. Ya da kısa vadeli planlar ve geziler sıkıntılarınızı rahat atmanıza yardımcı olabilir.

26 Ocak’tan sonra enerjinizi evinize ve yuvanıza harcayacaksınız. Daha fazla enerjinizi ve mücadelenizi bu alanlarda ortaya koyabilirsiniz. Düşüncesiz ve biraz da özgürce atılacak adımlar ev hayatınızda ufak tefek sürtüşmeleri karşınıza getirebilir. Sakarlıklara da dikkat edin.
31 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması, sağlığınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber görünmeyen, uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlık konuları karşınıza gelebilir. Hayatın akışıyla birlikte Şubat ayı içinde size verdiğim dönemleri dikkatlice gözden geçirin ve adımlarınızı atın. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu tutulma adeta sizi zorlayacak.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler