Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK BAŞAK burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşında ailenizdeki bir insanın maddi sorumluluğunu üstlenmek veya ailenize maddi yardımda bulunmak için harekete geçebilirsiniz ve bunu yerine getirmek sizi duygusal olarak rahatlatabilir. Kişisel düşünceleriniz, kendinize yönelik adımlarınız hızlanıyor.

Salı günü Merkür Akrep burcuna geçecek. 2 hafta boyunca pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmeye başlıyorsunuz. İletişiminiz artacak ve daha çok yakın çevrenizle temas halinde olacaksınız. İletişimsel işlerinizde konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir, kısa seyahatler, eğitim planları yapabilirsiniz.

Çarşamba günü iletişimsel konularda çok güzel fırsatlar, şanslar ve teklifler karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki güzel gelişmeler, sizin hayatınızı da güzelleştirebilir.

Perşembe gecesi Terazi burcunda bir Yeniay oluşuyor. Bu yeniay, maddi konularda, paraya dayalı işlerinizde ve varsa ticaret hayatınızda yeni başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı işleriniz varsa bu tarihten sonra harekete geçmelisiniz. Bir yandan da devreye giren enerjilerle parasal konularda bazı zorlanmalarınız olabilir. Partnerinizle ortak ve kişisel para alanlarınız üzerinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla parasal alanda enerjinizi ortaya koyacağınız, girişimlerinizin sonuçlarını alacağınızın bir sürece giriyorsunuz. Maddi konularda mücadeleleriniz artacak, kararsızlıklarınız bazı noktalarda sizi zorlayabilir. Güzel olan herşeye harcamalarınız artabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler