ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

BOĞA burcu 01 Temmuz 2015 yorumu
 

Ailenizdeki bolluğun ve bereketin artmasıyla beraber alınacak kararlara odaklanacaksınız. Yine evinizde yenilikler yapmak istiyorsanız zorlanmadan bu yenilikler devreye girebilir.

BOĞA BURCU 30 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMU
Ortaklaşa para harcamalarınızda rahat davranabilirsiniz. Hayata güvenle bakmanın tam zamanı. Duygularınızı etkileyecek kararlardan uzak durun. Ufak tefek şeyler sizi üzmemeli.

BOĞA BURCU 29 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMU
Bugün, aile hayatınızda değişimleri kolay karşılayacaksınız. Her zamankinden daha hızlı, beklenmedik ve farklı bir gün olabilir. Parasal bir alışverişiniz olacaksa kendinizi iyi hissedeceksiniz.

BOĞA BURCU 28 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMU
Özel hayatınızda ne istediğinizi bildi- ğiniz ve doğru iletişimle kalıcı adımlar atacağınız günler olabilir. İletişime dayalı işlerinizde ortaklaşa atılacak adımlar uzun soluklu ve kalıcı olabilir.

BOĞA BURCU 27 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMU
Bugün, özel hayatınıza veya ortaklı işlerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Ortaklaşa işlerinizde iletişiminizi hızlandıracak, önemli konuşmaların devreye girdiğini göreceksiniz. Yakın çevrenizin planları sizi hareketlendirebilir, moralinizi yukarıya çekebilir.