Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK BOĞA burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Haftanıza keyifli etkilerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ortaklaşa parasal konularda sizi destekleyen insanlarla, otorite figürleriyle, patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi işinizde etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz ve hayat planlarınızı kendi lehinizde ilerletebileceksiniz.

Salı günü Merkür Akrep burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca özel hayatınız, ikili ilişkiler veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özel hayatınızda sorunlarınız varsa onları çözmek için uygun bir dönem olacak. Önemli anlaşmalar, kontratlar, görüşmeler içine girebilirsiniz.

Çarşamba günü sevdiğiniz insandan alacağınız bir söz veya evlilik teklifi ayaklarınızı yerden kesebilir. Ayrıca ortaklaşa atılacak adımlarda, toplumsal işlerde de fayda sağlayabilir ve önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.

Perşembe günü gece saatlerinde Terazi burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla birlikte yeni bir işe başlama, iş değiştirme, var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak. Ayrıca sağlığınızla ilgili konulara da odaklanabilirsiniz. Yalnız beklenmedik olaylar iş alanınızda sizi zorlayabilir. İşteki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız veya çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda da sinirli etkiler altında olabilirsiniz.

Pazar günü Mars Terazi burcuna geçecek. İş hayatınız, günlük işleriniz ve sağlığınız önem kazanmaya başlıyor. Mücadele isteğiniz yüksek olacağından beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla zaman zaman ufak tefek sürtüşmelere hazır olmalısınız. Sağlığınızı çok zorlamamanız gereken bir dönem.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler