Son Dakika
HAFTALIK BOĞA burcu 18 Haziran 2018 yorumu
 

Hayata eğlenceli ve biraz rahat açıdan bakacak değişimleri bu hafta başı daha rahat karşılayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Özel hayatınızda bu hafta şanslı etkileşimler devrede olurken hayatı karşınıza geldiği gibi yaşayın, sakın ıskalamayın.

Salı günü itibarıyla arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Sosyal çevrenizde yaşanılan olayları, kimin sizi etkileyip etkilemediğini bu dönemde fark edebilirsiniz. Yanılgılarınızı, görmediğiniz konuları fark etmeniz için uygun bir dönem. Diğer yandan bu Salı, doğru iletişimle ortaklı işleriniz veya özel hayatınız için güzel fırsatlara ve şanslara sahip olabilirsiniz. Enerjinizi toplum önünde kullanmak bu aralar işinize yaramayabilir, ailevi ilişkilerinize gereken önemi vermeniz gereken bir süreç, burada geliştireceğiniz ilişkiler kazancınızı arttırabilir.

Perşembe günü, güneş yengeç burcuna geçecek. Kimliğinizde 1 ay boyunca satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda korumacı, anaç ve şefkatli yanlarınız ön planda olacak. Yalnız bugün ailevi ilişkilerinize dikkat edin, çekişmeler sevdiğinizle aranızda sorunlara neden olabilir. Çatışmaları çok fazla uzatmayın.

Cumartesi günü otorite ve güç çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek sizi zorlarken, olayların derinine dalmak önemli olacak. Hayatınızdaki değişimlerin yakınınızda bulunan insanlarla olan bağlarınızı farklı bir şekilde etkilediğini görebilirsiniz. Neyse ki bu değişimler sizi destekliyor.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler