Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK İKİZLER burcu 08 Ocak 2018 yorumu
 

Ocak ayına hemen 02 Ocak’ta gerçekleşecek olan Dolunay’la başlıyorsunuz sevgili İkizler. Ortak parasal konularınıza odaklandığınız bu dönemde cebinize giren para, yatırımlarınız, para kazançlarınız önemli olacak. Bu Dolunayda elinize para geçebilir, sahip olduklarınız sizin için önemli olabilir, hayattan alacağınız keyif yüksek olacak.
03-07-08-09-10 Ocak tarihlerinde güzel etkili bir iş fırsatı karşınzıa gelebilir. Oldukça şanslı ve keyifli etkileşimler altında olacak. İş alanlarınıza parasal destek sağlayabileceksiniz. Başkalarının kaynaklarından faydalanabilirsiniz.
11 Ocak ve sonrasında ortak kazanımlarınız, parasal konularınızda pratik ve çözüme yönelik harekete geçmek önem kazanabilir. Elinize geçen parayla, ödemelerinizi, aidatlarınızı veya borçlarınızı bir düzene sokabilirsiniz.
13-14 Ocak’ta parasal dengenize dikkat etmelisiniz. Anlık kararlar, katılmak istediğiniz aktiviteler için para harcamalarınızı hızlandırabilir.
17 Ocakta oluşan Yeniay, parasal konularda ortak hareket etmeniz gereken bir yeniay. Verdiğiniz kararları uygulamaya koyabilir, kredi almak için harekete geçebilirsiniz. Yine vergiyle, ödemelerle ilgili bir düzen oluşturmak, bu alanda bir başlangıç yapmak için de uygun bir dönem.
18 Ocak ve sonrasında seyahatleri seveceğiniz, dış ortamlarda bulunacağını, değişik insanlarla bağlantılarınıza yöneleceğiniz bir süreç başlıyor. Yüksek eğitim hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla daha iyi anlaştığınızı göreceksiniz.
20-24-25 Ocak günlük işlerinizde parasal olarak ritminiz hızlanacak. İşinizde parasal konuların derinine gitmek isteyeceksiniz ve karşınıza çok güzel fırsatlar gelecek.
26 Ocak itibarıyla enerjinizi ilişkilerinize harcayacaksınız. Özel hayatınız önem kazanıyor. Bu alanlarda girişimciliğiniz artarken mücadeleci yönlerinizi ilişkilerinizde veya orta işlerinizde gösterebilirsiniz.
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay Tutulması, kısa seyahatlerinizi, öğrenim hayatınızı, iletişime dayalı işlerinizi hızlandırabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, teknoloji, bilişim, sosyal medya alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenizde olup bitenlere bu tutulma zamanında odaklanabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler