Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK İKİZLER burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayında hayatı aşkla algılayacak, gerek özel hayatınızda, gerekse kreatif işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Aile hayatınızda maddi konularda güçlü ve harekete geçirici etkileri hemen 02-03 Ekim tarihlerinde hayatınızda hissedeceksiniz.
05 Ekim deki Dolunay, sosyal çevrenizde bazı hassas durumları karşınıza getirebilir. Aşk hayatınızı sosyal çevrelerde bu dolunay da dengede tutmaya özen gösterin. 08-09-10-11 Ekim ilişkilerinizde ve ailevi konularda dikkatli olun. Bazı sorunlara açık olacaksınız.
10 Ekim’de Jüpiter’in iş, hizmet alanlarınıza geçmesiyle birlikte iş hayatınızdaki şanslara kucak açabilirsiniz. İş değişimleri, yeni projeler, yeni adımlar sizi heyecanlandıracak. İş hayatınızdaki gelişmeler size yeni heyecanlar ve şanslar sunabilir. Bir yıl boyunca sağlığınızda da gelişmeler yaşanabilir, kilo almaya meyilli olabilirsiniz.
17 Ekim’de iş konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hız kazanıyor. Beraber iş yaptığınız insanlarla iletişiminizi derin tutacak, etrafınızdaki sorunlara çözüm üretmekten çekinmeyeceksiniz.

19 Ekim’deki Yeniay, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızdaki başlangıç ve kararlarınızı karşınıza getirebilir. Bu alanlarda bazı zorlanmalara açıkken, önemli kararlarınızı bu tarihten sonra yapmaya çalışmalısınız.
18-26 Ekim de çok etkili, istediğiniz bir iş karşınıza gelebilir, bir proje sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir. Tekliflere açık olun ve hayata güvenin. Şans sizden yana. Kreatif ve sanatsal işlerinizdeyse 24 Ekim size fırsat getirebilir.
22 ekim den sonra enerjinizi ilişkilerinize, aşkınıza, varsa çocuğunuza veya çocuklarınıza akıtmaya başlayacaksınız. Diplomasi önem kazanıyor. İlişkilerinizde bazen fazla dengesiz davranmakta cabası.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler