Son Dakika
HAFTALIK İKİZLER burcu 23 Nisan 2018 yorumu
 

İletişime dayalı işlerini gözden geçirmek için uygun bir gün olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız yüksek olabilir. Özel hayatınızda bazı tartışmalarınız varsa bu hafta başı onları düzeltmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.

Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Artık silkinme zamanınız geldi, biraz kendinize vakit ayırmayı ve kendinizi ön planda tutmayı öğreneceksiniz. Alışverişler, bakımlar, kısa planlar kendinizi şımartacak her şey devreye girmeye başlayacak.

Çarşamba günü bazı arkadaşlarınızla parasal işlerinizde sorunlar görülebilir. Hayata bakış açınızda negatif olabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde parasal bağlantılarınıza ve ilişkilerinize bugün dikkat etmelisiniz. Sorumluluklar ağır gelebilir.

Perşembe günü olumsuz düşünceler veya karşılaşacağınız olaylar karşısında dikkatli adımlar atmalı ve enerjinizi daha olumlu bir şekilde yönetmelisiniz. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmaya çalışın. Vereceğiniz tepkilerde şiddetli çıkışlar olabilir.

Pazar günü ise kendinizi sakinleştireceğiniz ve tünelin sonunda ışığı göreceğiniz günlerden biri olabilir. Yakın çevrenizden göreceğiniz yardımlar sizi rahatlatacak.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler