Son Dakika
HAFTALIK İKİZLER burcu 22 Ocak 2018 yorumu
 

Hafta başlarken, sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planları kendi hayat yolunuza uyarlamanız, onlarla gelecek işlerinizde beraber hareket etmeniz işlerinizi kolaylaştırabilir. Maddi konularda daha dikkatli olmalı ve size zora sokan durumlarda ince ayarlar yapmalısınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler.
Bu hafta şüphelerinizi destekleyecek adımlardan kaçının. Çarşamba günü ortak bir parasal meselede olayların derinine inmek, sorgulamak isteyebilirsiniz. Kolay inanmayacak, düşündüklerinizi aktarırken tek taraflı olacaksınız. Bunu aşabilirseniz, güçlü yapınızla parasal sorunlarınız varsa onlara parasal çözümler bulabilirsiniz.

Perşembe günü günlük işlerinizin parasal yönlerini daha neşeli ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Yaptığınız işlerin faydasını, yardımlarını diğer insanlardan daha kolay görebilir, işinizde karşınıza gelecek olan fırsatlarda kendinizi şanslı görebilirsiniz.

Cuma günü mars yay burcuna geçecek. Enerjimiz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizdedolaşacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yine Mars’ın bu evden geçişiyle beraber sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.

Pazar günü, sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklara veya sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları ve aileniz için yapacaklarınız sizi rahatlatabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler