Son Dakika
HAFTALIK KOVA burcu 19 Şubat 2018 yorumu
 

Bu haftabaşı yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı duygusal dengesizlikleriniz olabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Ani çıkışlarınız veya çabuk sıkılganlığınız insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Sosyal ortamlarınızdaki hareketlilik iş konularında hızlı geri dönüşler almanızı sağlayacak.

Bu hafta ortasında parasal işlerinizde istediğiniz sonuçları kendinize çekeceksiniz. Arka arkaya haberleriniz olabilir. Sıkışmamak için durumları kendi lehinize çekmek için kontrollü ve organize bir şekilde hareket etmelisiniz. Maddi konularda yaratıcı ama bir o kadar da harcamaya meyilli olacaksınız. Paranızın hesabını iyi yaparak hareket etmeye çalışın zira yardımseverliğiniz sizi zorlayabilir.

Haftasonunda sosyal ortamlarda tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Maddi konularda çıkışlarınız yüksek olabilir. Fedakarlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermemek adına olaylara daha net ve gerçekçi gözlerle yaklaşmayı denemelisiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler yüzünüzü güldürebilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler