Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK KOVA burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşı önemli anlaşmalar içine gireceksiniz ve atacağınız adımlar uzun soluklu ve kalıcı olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gruplarla veya diğer insanlarla beraber girişeceğiniz ve üstleneceğiniz sorumluluklar sizi yukarılara taşıyabilir.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür, iş ve kariyer alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Bu tarihten sonra 2 hafta boyunca iş alanınızda patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi ortaya koyabilir, fikirlerinizle toplum içinde dikkat çekebilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmak sizi mutlu edebilir.

Çarşamba günü tuttuğunuzu koparan, tutkulu yanlarınızla toplum önündeki konuşmalarınızda fazlasıyla dikkat çekebilirsiniz. Kariyerinizde güzel anlaşmalar devrede olabilir, önemli görüşmeler ve anlaşmalar içine girebilirsiniz. Özel hayatınızda bir teklif karşınıza gelebilir.

Perşembe gecesi oluşan yeniay, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınız gündeme gelebilir. Bu alanda yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Tüm kararlarınızı bugün ve sonrası almaya çalışın. Yine bu tarihte yakın çevrenizde oluşan beklenmedik olaylar, uzak çevrenizde bazı işlerinizin bozulmasına ve sorunların oluşmasına neden olabilir. Bir iş seyahati, eğitimi ertelenebilir. Kendi iç dengelerinizi iyi korumalısınız.

Pazar günü Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle beraber artık enerjinizi medya, eğitim, yabancılarla yapılacak işler veya seyahat alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Bu alanlarda bir partnerle ilerlemek, başkalarından onay ve yardım almak önem kazanabilir. Harekete geçmekte zaman zaman sıkıntılarınız olabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler