Son Dakika
HAFTALIK KOVA burcu 18 Haziran 2018 yorumu
 

Bu aralar iletişiminizde kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kafanızda bir sürü plan olmasına rağmen hangi yönün sizin için en doğrusu olduğunu kestiremiyorsunuz. Özel ilişkilerinizden istediğiniz destekler çıkabilir.

Salı günü itibarıyla parasal konularda hızlı ilerleyen işlerinizde durağanlıklar oluşabilir. Olayları ve her şeyi iyice gözlemleyin, taviz verdiğiniz, fedakarlıklarda bulunduğunuz konuları fark edin, hislerinizi iyi kullanın. Yine bu Salı iş alanlarınızda alacağınız güzel haberler kendinizi çok mutlu ve şanslı hissetmenize neden olabilir. Önemli bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde kendinizle olan mücadeleleriniz önem kazanıyor ama kendinize yatırım yapmanız yerine ortak adımlara doğru yönelmeli, ilişkilerinizi sağlam tutmalısınız.

Perşembe günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi gösterecek, sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Evcil hayvan besleyebilir varsa onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz. Yine bu perşembe sevdiğiniz insanla sürtüşmelere ve tartışmalara açık olabilirsiniz. Kendi haklılığınızdan emin olmayın karşı tarafa şans verin. Bu dönem işleri siz zora sokabilirsiniz.

Cumartesi günü bulunduğunuz, iş yaptığınız yerlerdeki insanlarla anlaşmak kolay olmasa bile bir yandan da aile hayatınız size kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara çok takılmamalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler