Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK OĞLAK burcu 09 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşı iş hayatınızdaki görüşme ve konuşmalarınızda takıntılardan uzak durmalısınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bazı konuşmaların derinine inmek isteyebilir ve alacağınız sonuçlardan kolay tatmin olmayabilirsiniz. Salı günü kariyer ve iş hayatınızda bazı insanlarla aranızda güç çekişmeleri, otorite sorunları oluşabilir. Bazı işlerinizde bozulmalar oluşabilir.

Salı günü Jüpiter Akrep burcuna geçiyor. Bu döngüde sosyal çevrenizden, ortamlarınızdan, arkadaşlarınızdan fayda sağlayacağınız 1 yıla giriyorsunuz. Yeni tanışacağınız insanlar size yeni iş fırsatları sunacak. Yeni çevreler, ortamlar size yarayacak. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırabilir, akitiviteler, etkinlikler, organizasyonlardan fayda sağlayabilirsiniz. Yerinizde durmayın, bol bol değişik ortamlarda bulunun.

Çarşamba günü,geleceğinize yönelik adımlarınızda mücadelelerinizde bazı beklenmedik engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorun yaşadığınız noktalarda enerjinizi iyi kullanmaya çalışın. Blokajların sizi sinirli kılmasına izin vermeyin. Cuma günü kariyerinizde ve iş ortamlarınızda çok güzel bir anlaşma gerçekleşebilir ve bu anlaşmanın altına imzanızı kolaylıkla atabilirsiniz. Başkalarının sorumluluklarını üstlenmekten korkmayacaksınız. Sıkıntılarınızı bu atacağınız adımla geride bırakabilirsiniz.

Cumartesi günü Venüs Terazi burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca, kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. İş yükünüz artsa da ilişkilerinizin iyi ve düzgün olması sonucu, şartları lehinize döndürebilirsiniz. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa istemenin ve bunları dile getirmenin tam zamanı. Pazar günü göz önünde olacağınız yerlerde kolay ikna olmayacak ve sinirli yapınızla işlerinizi idare edeceksiniz. Tek başınıza hareket etmekten ve kararlar almaktan kaçınmalısınız. İnsanlarla işbirliği yapmaya çalışın.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler