Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK OĞLAK burcu 04 Aralık 2017 yorumu
 

Aralık ayının başında aile hayatınızdaki gitgeller, dengesizlikler sizi yorabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Enerjiniz kuvvetli ama harekete geçmemeniz gereken bir dönem olduğu için geri planda durmak bazen sizi zorlayacak. Olsun bu ayı ve bu dönemi planlarınızı oluşturmak için kullanmalısınız.

03 aralıkta kadersel alanlarınızda gerileyen merkür e dikkat edin. Önemli iş kararlarından uzak durun. İş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde sıkıntılara açıksınız. Seyahat, eğitim, iş hayatınıza dayalı konuları tamamlamalı, karşınıza gelecek olaylarda sıkıntılarınızı iyi farketmelisiniz. Yine aynı gün Dolunay iş hayatınızda iletişimden kaynaklı bir olayı karşınıza getirebilir. Sağlığınıza ve iş düzeninize bu dolunayda dikkat edin.
09 Aralıktan sonra enerjinizi sosyal çevrenize ve arkadaş ortamlarınıza kaydırıyorsunuz. Aktiviteler, davetler, takım çalışmalarınızda enerjinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Çevrenizi yönlendirecek, organize edeceksiniz ama zaman zaman bazı sürtüşmelere ve anlaşmazlıklara da açık olacaksınız.
13-15 aralık gizli saklı aşklara, karşınıza yeniden gelen tamamlanmamış ilişkilere meyilli olabilirsiniz. 16 Aralık’ta ailevi konularda destekleneceksiniz.
18 Aralık’taki yeniay zamanını kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanabilirsiniz. Her tür ruhsal çalışma için uygun olabilir, geçmişe dalmak, temizlenmesi gerekenleri temizlemek, geçmişle barışmak için bu yeniayı kullanın.
20 Aralık’tan sonra hayatınızı yeniden kuracağınız ve yapılandıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Satürn sizin burcunuza geçecek. 2.5 yıl boyunca adım, adım, yavaş yavaş ilerleyecek, hayatınızı yeniden yapılandıracak, geleceğinizi inşaa edeceksiniz. Çalışma sorumluluklarınız çok artabilir ama siz sorumluluklarını bilen ve seven bir burçsunuz sevgili Oğlaklar.
21 Aralıktan sonraysa kendinize güveniniz yerine geliyor. Kimliğinizi ortaya çıkartacaksınız, plan ve projelerinizi uygulayabileceksiniz, güç kazanacaksınız, sağlığınızda gözle görülür bir değişme olacak, kendinizi daha güçlü ve daha iyi, daha lider hissedeceksiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler