Son Dakika
HAFTALIK OĞLAK burcu 12 Mart 2018 yorumu
 

Verdiğiniz kararlarda güçlü bir şekilde yolunuzda ilerleyeceksiniz ama inatçılığınız ve olayları tek taraflı görmeniz sizi zorlayabilir. Aile ilişkilerinizde bu hafta sıcakkanlı tavırlar geliştirmeli, sevdiğinize anlayışla yaklaşmalısınız.

Bu hafta Salı günü iletişime dayalı işlerinizde, çevre koşullarınızdan alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek. Gelecek planlarınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Girişimlerinizde destekleneceksiniz. Diğer yandan aile bağlantılarınız ve ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir, hem aile büyükleri, hem de aşk hayatınızda sevdiklerinizle aranıza duvar örmeyin.

Birkaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakmaya başlıyor. Çünkü bu Cumartesi mars sizin burcunuza geçiyor sevgili Oğlaklar. Bir çok konuda etkili sonuçlar alacağınız, hızlanacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

Yine bu Cumartesi günü oluşan yeniayı, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, teknoloji ve bilgisayar alanlarınızda yapacağınız yeni başlangıçları kullanabilirsiniz. Önemli girişimlerinizi bu tarihten sonra atabilirsiniz. Yine yakın çevrenizin hayatında da önemli açılımlar oluşabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler