Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK OĞLAK burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşında işinizle ilgili konular önem kazanacak ama bir anlamda sorumluluklar altına girdikçe ve işinizde kendinizi gösterdikçe çok daha güzel ve güçlü sonuçlara ulaşacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Kariyeriniz anlamında hayat sizi destekliyor.

Salı günü Merkür Akrep burcuna geçiyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi 2 hafta boyunca sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Birden fazla işle uğraşabilir, işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Çarşamba günü sosyal çevrenizden gelecek bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Hem işlerinizde, hem de özel hayatınızda şanslar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda teklif beklediğiniz bir insan varsa arkadaşlarınızın organizasyonuyla beklediğiniz teklifi alabilirsiniz.

Perşembe gecesi Terazi burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Önünüzdeki dönem boyunca kariyer ve iş hayatınızda yeni oluşumlar, fikir ve teklifler ve önemli olaylara açık olacaksınız. Başlangıç ve kararlarınızı bugünden sonra uygulayabilirsiniz. Yine bu Perşembe aile hayatınızdaki beklenmedik olaylar göz önünde olacağınız yerlerde sinirli ve agresif davranmanıza neden olabilir. Aile hayatınızdaki sorunların iş alanlarınıza olumsuz yansımasına izin vermemelisiniz.

Pazar günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Enerjinizi ve mücadelenizi iş ve kariyer konularına kaydırmaya başlıyorsunuz. İşinizde kendinizi göstermek isteyecek, girişimlerinizi hızlandıracaksınız. Bu süreçte iş bağlantılarınızı diplomasi ve ilişkiler yönüyle halletmek öne çıkabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler