Son Dakika
AYLIK TERAZİ burcu 08 Ocak 2018 yorumu
 

Ocak ayına kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek bir Dolunay’la başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Aile hayatınızdaki sorumluluklarınız, iş alanlarınızı ihmal etmenize neden olmuş olabilir ama bu Dolunay’da işinize ve yapacaklarınıza daha fazla önem vermelisiniz.
01-03 Ocak’ta aile hayatınız fedakarlıklarda bulunabilir, anlayışlı yapınızla her tür konuda onlara hizmet edebilirsiniz.
07-08 ocak’ta maddi konularda güzel şanslarla karşılaşabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu dönemde yatırımlarınızdan da elde edecekleriniz yüksek olabilir.
11 Ocak’ta aile bireylerinizle olan iletişiminiz hızlanıyor. Görevlerinizi bilecek, emlak, alımsatım işleriniz varsa ailenize fikirlerinizle yol göstereceksiniz. Önemli bir sorumluluk omuzlarınızın üzerine 13 Ocak’ta binebilir. 13-14 Ocak’ta ailenizle uğraşırken, eşinizi bu döngüde ihmal edebilir veya ondan tepkiler görebilirsiniz. Her iki tarafı idare etmeye çalışmalısınız.
17 Ocak’ta oluşan Yeniay, ev aile, yuvanızla ilgili önemli kararları ve adımları hayatınıza taşıyabilir. Aldığınız kararları uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor.
18 Ocak ve sonrasında kendinizi aşka, çocuğunuza, bebekle ilgili konulara, sanatsal işlere verebilirsiniz. Eğlenceyi sevecek, partiler verecek, insanlarla kaynaşmak isteyeceksiniz. Sportif faaliyetler artabilir.
20-24-25 Ocak ev ve gayrimenkulle ilgili konular artarken, yatırımlarınız ve birikimlerinizle aile hayatınızda huzuru bulabilirsiniz.
26 Ocak sonrasında enerjinizi yakın çevrenizde olup bitenlere kaydırıyorsunuz. Mücadeleci tavrınızla iletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım, yayıncılık , network işlerinizin üzerine düşebilir ve bu alanlarda uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Düşüncelerinizle etrafınızdaki etkilemeyi başaracaksınız.
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, sosyal çevrenizi hareketlendirecek. Arkadaşlarınızla olan işlerinizde, onların hayatında hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Sosyal çevreniz değişebilir. Onlarla bazı beklenmedik hassaslıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Bu tutulma idealleriniz ve fikirlerinizdeki değişimleri de kapsayabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler