Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK TERAZİ burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim ayında aşk hayatınızda gizli, saklı aşkların peşinden gitmeye çok yatkınsınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Şartlar yanıltıcı olabilir ama siz kendinizi daha önceden başkalarında yargıladığınız bir aşkın içinde de bulabilirsiniz. Yine de bu ay sizin ayınız, bir yandan da hayatınızın hızlandığını görüyor, sosyalliğinizi arttıracak şekilde hareket ediyorsunuz.

Aile hayatınızda 02-03 Ekim de güçlü ve etkili davranacak, ilişkileriniz konusunda çevrenizden destek alacaksınız.

05 Ekimdeki dolunay, özel hayatınızda önemli konuları ve kararları karşınıza getirebilir. Birkaç gün boyunca özel hayatınızda stresli oluşumlara açık olacaksınız. Belki de panterinizin hayatındaki birtakım oluşumlar, değişimler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Bu süreçte ilişkinizde önemli kararlar devrede olacak.

10 Ekimden sonra Jüpiter sizin burcunuzdan çıkarak Akrep burcuna kayıyor. Önünüzdeki 1 yıl boyunca parasal konularda şansınız yüksek çalışacak. Maddi olarak eliniz bollaşıyor.Yatırımlarınız artabilir, ticari oluşumlarınız büyüyebilir. Parasal yönden destekleneceksiniz.

14 Ekim den sonra gizli saklı aşklar, ilişkiler görünür hale gelmeye başlayacak en azından siz bunu isteyeceksiniz. Aynı dönemde kılığınıza, kıyafetinize, kendinize ve dış görüntünüze daha fazla önem verebilirsiniz.

17 Ekimden sonra ticaret hayatınız hızlanabilir, becerilerinizi parasal işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Önemli sorunlarınızı çözme kavuşturmak, istediğiniz yatırımları sağlamak açısından harika bir dönem. 18-26 Ekim şanslı tarihlerden. Bu günlerde elinize güzel para geçecek sevgili Teraziler. Kazançlarınızı uygun yatırımlara dönüştürmeyi unutmayın.

19 ekimden sonra hayatınızla ilgili her tür konuyu, projeyi, kararı ve adımı başlatabilirsiniz. Bu yeniay da özel hayatınız çok içler açısı olmasa bile yeni kararlar bu dönemde devreye girecek.

22 Ekim ve sonrasında marsın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte, hareketlenebilirsiniz. Yine de yapılması gereken işlerinizi, parasal konularda karşınıza gelecek olan şartları kaçırmamanız gerektiğini hatırlatayım.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler