Son Dakika
AYLIK TERAZİ burcu 03 Nisan 2018 yorumu
 

Nisan başında aile ve ev hayatınızda enerjinizde sıkıntı ve blokajlara açık olmalısınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Eşinizle, kendi ailenizin ilişkilerine bu tarihlerde dikkat edin. Yine eşin kariyeri ve işiyle ilgili konularda bir sonlanma ve sıkıntı devrede olabilir.

Sinirli yapınızı ve tepkilerinizi 04-05-11 Nisan’da kontrol etmelisiniz. Yine partnerinizin hayatında bu dönmede zorlayıcı etkiler devrede olabilir.

12-14 Nisan parasal destekleriniz yapılması gereken işlerinizde size yol gösterebilir ve sıkıntılarınızdan sizi kurtarabilir.

15 Nisan’da Merkür’ün düzelmesiyle birlikte sevdiğiniz insanla, partnerinizle iletişiminizde daha bir rahatlayabilirsiniz.

16 Nisan’da oluşan Yeniay ikili ilişkilerinizde, ortak işlerinizde önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Ani ve beklenmedik oluşumlarla 18 Nisan’da ciddi kararlar alabilirsiniz.

18 Nisan’dan sonra aile hayatınızda üstlendiğiniz sorumluluklarınızda hafiflemeler görülebilir. Şimdiye kadar rahat idare ettiğiniz konularda bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

20 Nisan’dan sonra ortak parasal işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Nakafa, vergi, borç işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız. Hayatı değişik ve farklı algılayabilir, bir insandan tavisyeler almaya yatkın olabilirsiniz.

24 Nisan’dan sonra sizi daha az tanıyan insanlarla ilişkilerinizi arttırabilirsiniz. Onlarla konuşmak, paylaşım içine girmek, yeni birşeyler öğrenmek yaşadıklarınızdan sonra rahatlamanıza neden olabilir. Bu yüzden bu dönemde kısa vadeli planlar yaparak, gezebilir, seyahate çıkabilirsiniz.

30 Nisan’daki Dolunay elinize para geçecek bir Dolunay. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden göreceğiniz desteklerle önemli bir para elinize geçebilir ve siz de bu parayı değerlendirebilirsiniz.

 

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler