Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK TERAZİ burcu 23 Ekim 2017 yorumu
 

Haftaya iletişimsel işlerinizle başlayacaksınız sevgili Teraziler. Bu Pazartesi Güneş Akrep burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Bu ay içinde kazancınızı yükselteceksiniz. Salı günü, iş hayatınızda yaratıcı ve güzel etkileriniz var. Başkalarına yapacağınız yardımlar, anlayışlı yaklaşımınız karşılığını güzel sonuçlarla gösterebilir. Satış veya pazarlama işindeyseniz hayalgücünüz iyi çalışacak.
Perşembe günü maddi konularda güzel fırsatlar ve şanslar ayağınıza gelebilir. Bu alanlarda rahatlama, genişleme veya ferahlama etkisine sahipsiniz yalnız karşınıza gelecek olan fırsatlarda kararsızlığınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Çok harcama yapmayın.
Cumartesi günü ailenize yönelik maddi konularda etkin ve güçlü bir politika izleyebilirsiniz. Kafanızdakileri hayata geçirmek kolay olacak. Emlak ve evle ilgili konularda önemli kararlarınızı canlandırın. Bir yandan da aile hayatınızda kıskançlık, baskı ve ısrarcılık gibi konulara dikkat etmelisiniz. Aile hayatınıza harcamanız gereken ilgi, sizin kendinize ayıracağınız zamandan çalabilir. Hızlı ve hareketli bir haftasonu sizleri bekliyor.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler