Son Dakika
HAFTALIK TERAZİ burcu 22 Ocak 2018 yorumu
 

Eğlenceyi, aşkı sevdiğiniz bu dönemde herşeyi sevdiklerinizle ve sevdiğinizle yapmak isteyebilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aile hayatınızdaki sorumluluklar ilişkilerinizde sizi kısıtlayabilir veya zorlayabilir. Bu hafta takıntılardan ve dar bakış açısından uzak durmalısınız.
Çarşamba günü aile büyüklerinizle bazı fikirsel anlaşmazlıklar oluşabilir. Söylenilenlere hemen inanmamanız, olayların altında başka nedenler aramanız öne çıkabilir. Bu da sevdiklerinizi zorlayacağınız anlamına gelebilir. Güçlü ve kendinizi düşünen düşünceleriniz anlaşmayı zorlaştırabilir.
Perşembe günü aile hayatınızda parasal yönden güzel gelişmeler altındasınız. Hem siz ailenizdeki insanlara yardım edebilir, hem de onlardan parasal destekler görebilirsiniz. Evinizle ilgili bir anlaşma, alım, satım işiniz varsa oldukça keyifli ve şanslı günlerden bir tanesi.
Cuma günü itibarıyla artık enerjinizi yakın çevrenize ve iletişimsel konulara kaydırıyorsunuz. Kısa yolculuklar, kafanızdaki planlarınızı hareketlendirmek önemli olacak. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.

Pazar günü özel hayatınızdaki iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler