Son Dakika
HAFTALIK TERAZİ burcu 23 Nisan 2018 yorumu
 

Bu hafta başı iş konularında başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlar kapınıza gelecek sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sosyal ilişkilerinizde göz kamaştırıyorsunuz ve hareketli kısa vadeli planlar gününüzü eğlenceli kılabilir. Özel hayatınızda mümkün olduğu kadar olumsuz olmayın.

Salı günü Venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Seyahat isteğiniz artabilir. Değişik insanlar ve kültürler tanımaktan mutluluk duyabilirsiniz.

Çarşamba günü fikirlerinizin ve düşüncelerinizin desteklenmediğini, eleştirildiğini görmek sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda, aile ilişkilerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız tavsiyeleri iyi bir şekilde kullanın.

Perşembe günü aile hayatınızda, evinizde enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalısınız. Eşinizin parasal konularda üstünüzde hakimiyet kurması çabuk tepkiler vermenizi kolaylaştıracak. Kazalardan uzak durun, enerjinizi kontrol edin.

Pazar günü ortak parasal işlerinizde istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz. Bir insanın yol göstericiliğiyle birlikte ailevi konularda ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Evinizde kalıcı bir eşya veya iş için harcamalarda bulunabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler