Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK YENGEÇ burcu 04 Aralık 2017 yorumu
 

Aralık ayında ful kapasite çalışıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Günlük hayatınızın ritminde önemli sorumluluklar karşınıza gelebilir. Önemli işlerinizi 03 Aralık’ kadar toparlamalısınız. Satürn size işin gerekliliklerini, zorluklarını yaklaşık 2.5 yıldır karşınıza getiriyor artık son sınavlardasınız, bu sınavları, testleri geçmek bu ay sizin için önemli olacak.
03 Aralıkta merkür geriliyor, iş hayatınızdaki ifade de sıkıntıları ve aksilikleri karşınıza getirebilir. Artık biliyorsunuz Merkür gerilerken yeni bir işe başlamamalıyız ama bazen hayatın gerekleri bunu karşımıza getirebilir, öyle bir durumda şartları iyice gözden geçirerek adım atmaya çalışmalısınız. 03-23 Aralık tarihleri arasında eski ve tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Bir yandan da Merkür sağlığınızda eski sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Sağlık kararlarınızı bu dönem almak yerine, kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı yeniden düzenlemek daha önemli olsun.
İş alanlarınızda olumlu tarihler 06-13-15-16 Aralık tarihleri. Merkür’ün gerilediğini unutmadan hareket etmelisiniz.
09 Aralık ta aile alanlarınızdan çıkan Mars aşk evinize girecek. Eğlenceli bir dönem başlıyor. Keyfe, aşka, çocuğunuza daha fazla enerjinizi harcayacaksınız ama bir yandan aralık ayındaki iş yoğunluklarınız sizi tüketebilir. Disiplinli ve planlı olursanız her zaman bir yol bulunur sevgili yengeçler.
18 Aralık’ta oluşan Yeniayla birlikte iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yenilikler karşınıza gelebilir veya siz bu alanlarda adım atmak isteyebilirsiniz. 23 Aralık’a kadar büyük adımlardan uzak durun.
20 aralık’tan sonra Satürn evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınıza giriyor. 2.5 yıllık süreçte ilişkilerinizin sağlamlılığı test edilebilir. Evlilik, ikili ilişkiler, özel hayatınızla ilgili önemli deneyimler yaşayacaksınız. Bu alandaki sorumluluklarınız 25 Aralık ta devrede. Kendinizi sevdiğinize ve onun sorumluluklarına adayabilirsiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler