Son Dakika
AYLIK YENGEÇ burcu 04 Şubat 2018 yorumu
 

Şubat ayında daha çok parasal işlerinizle ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda maddi konularda girişimleriniz Şubat başında destekleniyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.
11 Şubat itibarıyla seyahat etmekten, değişik ve farklı yerler görmekten ve daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılarınızı arttırmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yine bu tarihte öğrenme isteğiniz yoğun olabilir, geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlere kalkışabilirsiniz.

16 Şubat’ta oluşan Parçalı Güneş tutulması bir sonraki tutulmaya kadar, eşinizin, partnerinizin maddi konularda hızlı gelişmelerini karşınız getirebilir. Bir vergi, kredi, borçla uğraşabilir veya bir borcun altına girebilirsiniz. Kadersel ve etkili bir dönem.
Risk içeren işleriniz varsa 04-11-14 şubat tarihlerinde çok abartmamaya, aşırı iyimserlikle yola çıkmamaya özen gösterin.
18 Şubat ve sonrasında kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde, hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Aynı zamanda bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Yurtdışı bağlantılı işler, ticari konularda yapılması gerekenler, önemli anlaşmalar devreye giriyor. Önemli kurslar, seminerler hızlanabilir. Derslerinizin üzerine düşmek, yeni konulara ilgi duymak önem kazanıyor. Yurtdışında okuyorsanız bu süreçte şanslı bir döngüde olduğunuzu bilmelisiniz.
Duygusal hayatınızda yeni ve güzel açılımlar, kalıcı gelecek planları 16-21-25 Şubat’ta devrede olabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler