Öne Çıkanlar
Son Dakika
AYLIK YENGEÇ burcu 03 Ekim 2017 yorumu
 

Ekim başı bolluğu, bereketi, keyfi ve huzuru aile ortamlarınızda yakalayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insanla 02-03-10 Ekim tarihlerinde kısa vadeli planlarınız devrede olacak.

05 Ekimdeki dolunayda ilginizi kariyerinize yönelteceksiniz. İş hayatınızda istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Koşturmalarınızın karşılığını alabilirsiniz ama bir yandan da aile hayatınızda önemli olduğu için kendinizi stresin içinde bulmayın.

10 Ekimde Jüpiter aşk evinize geçecek. Bu tarihten sonra bir sonraki yılın ekim ayına kadar aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hayatınızın bu alanlarda genişlediğini göreceksiniz. Bebek sahibi olmak istiyorsanız gökyüzü sizi destekleyecek. Çocuğunuz varsa onun hayatındaki güzel fırsatlar sizi de mutlu edebilir. Riskli işlerde Jüpiter bu dönemde yanınızda olacak.

17 Ekim itibarıyla eğlenceli konu ve olayları konuşmaya ve paylaşmaya başlayabilirsiniz. Aşkı konuşacak, çocuğunuzla olan iletişiminizi ön plana çıkaracaksınız. Sanatsal ve kreatif işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir.

Aile hayatınızda vereceğiniz kararlarınız, atacağınız adımlar için ve özellikle emlak alım satım işleriniz için 19 ekim de oluşacak Yeniay sonrası  harekete geçebilirsiniz.

Aşk hayatınızda hayatınızda biri yoksa 18- 26 ekim’de  bir insanla tanışabilir, bir ilişkiye adım atabilirsiniz veya var olan ilişkilerinizde kendinizi gerçekten mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Ailenize bir bebek haberi bu tarihte gelebilir.

22 Ekimden sonra enerjinizi ailenize ve yuvanıza yönelteceksiniz. Hareket berekettir ama herkesin sizin gibi davranmasını ve hareket etmesini beklemeyin, işleri diplomasiyle çözmek yerine daha kararlar alarak, adımlar atarak çözün.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler