Öne Çıkanlar
Son Dakika
HAFTALIK YENGEÇ burcu 16 Ekim 2017 yorumu
 

Bu haftabaşında yapılması gereken işlerinizi kolay halledecek ve sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yakın çevrenizle beraber kısa vadeli planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Aktif bir haftabaşı sizi bekliyor.

Salı günü Merkür Akrep burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca aşk hayatınızda ve çocuklarla olan konularda iletişiminiz ön plana çıkacak. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde becerileriniz artabilir. Aşk veya eğlenceye dayalı alanlarınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Çarşamba günü aşk hayatınızda, sevdiğiniz insanla olan paylaşımlarınız çok yüksek olabilir. Bir yandan da sanatsal işlerinizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu alanlarda önemli şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Perşembe gece saatlerinde Terazi burcunda ev ve aile hayatınızda bir yeniay oluşuyor. 15 gün boyunca evinizle ilgili konular, aile hayatınızın detayları öne çıkacak. Ev değiştirme, satın alma, satma, yuva kurma gibi düşünceleriniz varsa bu dönem harekete geçebilirsiniz. Yalnız bu yeniayda iş alanlarınızdaki değişimler, aile hayatınızı biraz zorlayabilir. Gerek aile büyüklerinizle, gerekse patronlarınızla anlaşmak kolay olamayacak. Kolay sinirlenmelere açık olacaksınız.

Pazar günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Aileniz ve eviniz için yapılacaklar ve bu konularda harekete geçme isteğiniz artıyor. Yine tembellik, uyuşukluk ve kararsızlık öne çıkabilir ve sizi rahat harekete geçmekten alıkoyabilir. Evinizin güvenliğiniz bu süreçte ihmal etmeyin.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler