Son Dakika
HAFTALIK YENGEÇ burcu 19 Mart 2018 yorumu
 

Bu haftabaşı iş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. Toplum içinde kolay sıkılabilir ve değişik davranabilirsiniz. Tanışacağınız ve bir araya geleceğiniz insanlar size farklı kapılar açabilir.

Salı gününden sonra artık kimliğinizi iş ve kariyer ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yaptığınız işlerde istikrar ve maksimum faydayı sağlayacağınız bir dönem içinde olacağınızı bilmelisiniz.Yine bu Salı toğlum önü işlerinizde ve iş hayatınızda bazı konuşmalar ve anlaşmalar devrede olabilir. Elinizi çabuk tutun.

Cuma günü Merkür kariyer ve iş alanlarınızda geriliyor. Artık biliyorsunuz 3 hafta boyunca önemli anlaşmalara girmemeli, yeni başlangıçlardan sakınmalısınız. Eğer yapmak zorunda kalırsanız şartları ve koşulları iki kez gözden geçirmeye çalışın. Bir projeniz varsa onu topluma sunmak için uygun bir dönem değil, bunu aklınızdan çıkarmayın.

Cumartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğinizle bazı sürtüşmeleriniz devrede olabilir. Birbirinizi anlamanız kolay olmayacak, tutkulu yaklaşımlar ilişkinizi çıkmaza sokabilir.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler