ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
ASTROLOJİ

Hande Kazanova'dan Ocak ayı burç yorumları

06 Ocak 2017 Cuma, 00:17:30 HABERTURK.COM

İşte ünlü astrolog Hande Kazanova'nın Ocak ayı burç yorumları...

 • 1 Hande Kazanova'dan Ocak ayı burç yorumları
  1 | 36

  Koç Burcu:

  Ocak ayı iş ve kariyer konularında hızlanacağınız ve bir yandan da işle ilgili konularda kendinizi göstermek isteyeceğiniz ama fiziken zorlanacağınız bir ay olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu ay toplum önünde olmayı ve insanların sorumluluklarını üstlenmeyi seveceksiniz. Elbette Merkür’ün kariyer alanınızdaki gerilemesi bazı geçmiş iş sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Gerektiği kadar temkinli ve itinalı olursanız karşınıza gelen sorunların üstesinden gelirsiniz.  

 • 2 Hande Kazanova'dan Ocak ayı burç yorumları
  2 | 36

  8 ocak’tan sonra kariyerinizde ve iş hayatınızda ters giden durumlardan sıyrılmasını bileceksiniz. Daha etkin bir iletişimle işlerinizi koordine edecek, günlük hayatın koşturmalarına daha rahat adapte olacaksınız.  

  12 ocak taki dolunayda girişimleriniz için önemli bir dönem başlıyor sevgili Koçlar. İnsanlarla görüşün, randevularınıza gidin, derinlemesine ve araştırarak, üzerinde kafa patlatarak giriştiğiniz işlerde başarı sizinle olacak. 

 • 3 Hande Kazanova'dan Ocak ayı burç yorumları
  3 | 36

  19 Ocaktan sonra sosyal çevrelerde daha etkili bir şekilde kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar hızlanıyor. Arkadaşlarınızla iş konularını konuşmak, paylaşmak anlamında da keyifli bir dönem.

  28 Ocaktaki yeniay sosyal çevrenizle beraber aldığınız kararları uygulamanız açısından sizi destekliyor. Yine bu tarihte Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber hızlanacaksınız. Enerjiniz yerine geliyor. Sabırsız tavırlarınız ve aceleciliğinizle kazalara davetiye çıkarmayın dikkatli olun.

 • HABERİN DEVAMI
 • 4 Hande Kazanova'dan Ocak ayı burç yorumları
  4 | 36

  Boğa Burcu:

  Ocak ayına seyahat, yabancılarla yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı konular ve özellikle eğitimsel alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Herşeyi gözden geçireceğiniz bu dönemde, yeni bir şeyler öğrenmekten ziyade daha önceden konuşulmuş ve üzerinde durulmuş konuları toparlayacaksınız. Yabancılarla iletişiminiz aktifleşebilir. Yurt dışına yönelik işler; özellikle eğitim ile ilgili konuşulmuş projeler gerçekleştirebilir veya hukuksal konularda daha önceden karşınıza çıkan konuları halledebilirsiniz.

 • 5 Hande Kazanova'dan Ocak ayı burç yorumları
  5 | 36

  03 Ocak itibarıyla sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Arkadaşlarınızla bir arada olmayı sevecek ve yeni insanlarla davetlerde ve organizasyonlarda bir araya geleceksiniz.

  07 ocak ta Merkür düzeliyor ve artık iletişimsel konularda derin bir nefes almaya başlayacaksınız. Yarım kalan, sıkıntıda olan, aksilikler yaşadığınız konular uzaklaşmaya başlayacak ve siz de iletişimde kendinizi daha rahat gösterebileceksiniz.  

 • HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000