ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

ABD'nin başkenti Washington'da 3 yaşındaki bir çocuk, babasının içi dolu silahını okula götürdü.

Russia Today'da yer alan habere göre şans eseri güvenlik görevlisi tarafından bulunan silahın lisansının olmadığı tespit edildi.

Silahın sahibi 31 yaşındaki Anthony Earl Chiles'ın olayın ardından gözaltına alındığı bildirildi.

Fakat habere göre hikayede bazı 'gizemli' noktalar bulunuyor.

Salı günü yaşanan ve akıllarda soru işareti bırakan olay şöyle gelişti:

Sabah 09.30 civarında Chiles, 3 yaşındaki oğlunu okula getirdi. Bu esnada güvenlik görevlisi tarafından durdurulan Chiles ve oğlu, güvenlik kameraları tarafından da kaydediliyordu.

Görüntülerde okula girdikleri esnada Chiles, oğlunun sırt çantasının tepesine elini koymuştu. Öte yandan ikili o sabah okula geç kalmıştı ve Chiles'ın oğlunu okulun içine kadar sokmaya izni yoktu.

Bunun yerine güvenlik görevlisi çocuğa sınıfına kadar eşlik etti. Yolda yürüdükleri sırada görevli, çocuğa ismini sordu fakat cevap alamadı.

Bunun üzerine güvenlik görevlisi çocuğu tanımadığını fark etti ve sırt çantasını kontrol etti. Çantanın içerisinde içi dolu bir yarı otomatik tabanca bulunuyordu.

Chiles, oğlunun sırt çantasına tabancayı koyduğunu reddederken, lisansı olmayan bir tabanca taşımak, kaydı olmayan mühimmat bulundurmak ve bir çocuğun fiziksel ve ruhsal sağlığını tehlikeye atmakla suçlanıyor.

HABERTURK.COM


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000