14 ŞUBAT 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Ukrayna'nın doğusunda Rusya yanlısı ayrılıkçı gruplarla hükümet kuvvetleri arasındaki çatışmalar artarken, Rusya'nın Ukrayna sınırındaki askeri birlikleri ve genel olarak Batı bölgelerindeki askeri kuvvetleri ani bir kararla, bir askeri tatbikat çerçevesinde savaşa hazır duruma getirdiği bildiriliyor.

Rusya Federasyonu Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Rus Ordusu'na bağlı motorize birliklerin, top bataryalarının, füze bataryalarının ayrıca St. Petersburg hava ve deniz üslerinin savaşa üst düzeyde hazır hale getirildiği kaydedildi. Açıklamada, birliklerin, Rusya'nın Batı bölgelerinde askeri tatbikat yapacakları ifade edildi. Söz konusu açıklamada ayrıca, kararın ani nitelik taşıdığı dile getirildi.

Ukrayna'nın doğusunda, Rusya yanlısı ayrılıkçı gruplarla hükümet kuvvetleri arasındaki çatışmalar, son bir hafta içinde giderek şiddetlendi. Ukrayna yönetimi, Rusya'yı, Doğu Ukrayna'da provokasyon yaratarak Ukrayna'ya doğrudan askeri müdahaleye hazırlanmakla suçluyor. Ukrayna yetkilileri, Doğu Ukrayna'da Rus Ordusu'na mensup 6 bin askerin görev yaptığını, bu kişilerin ayrılıkçı birliklere komuta ettiklerini ifade ediyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 23 dakika önce
  savaşın sevişin birşeyler yapın işte boş duranı şeytan bile sevmez .ısparta lı ata sözü.
 • Misafir 2 saat önce
  rusyanın sürekli bu tür oyunlar serğilemesi silah satış oranını artırmak ve kendisine komşu olan ülkeleri zayıflatıp nüfus sayıbı olmaktır. bu bi noktadan sonra kütlesel savaşın kıvılcımlarını atmak olduğunu hepimiz er yada geç anlayıp görecez. allah dünyamızı korusun
 • Misafir 3 saat önce
  WW3
 • Misafir 3 saat önce
  Ben bekliyorum savaşı. son bir temizlik gerek insanlığımızı tamamen kurtaracak bu savaş elimizdeki kan son kez damlayacak kalpteki nefret sonkez üfürülecek kulaklara .
 • Misafir 3 saat önce
  bakın görün... amerika pek ses çıkarmayacak. alper
 • Misafir 3 saat önce
  Ne olursan ol zalim olma, kan döken olma, kalp kıran olma... Yaralanan ol da yaralayan olma, Allaha kul ol, ya zalim nefis.
 • Misafir 3 saat önce
  rahat birakin ukraynalilari. herkes kendi halinde.
 • Misafir 3 saat önce
  Amerika istediği gibi at koşturuyor. İnşallah ruslar amerikalıların oyununa gelmez.
 • Misafir 3 saat önce
  Kan dokmeyin biktik artik
Kalan karakter : 300