ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Rusya'nın Beyaz Saray'daki Oval Ofis'i dinletip dinletmediğini bilemeceğini söyledi.

Tillerson, Cezayirli mevkidaşı Ramtane Lamamra'yla yapacağı ikili görüşme öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, "Amerikan Kongre üyelerini ikna edecekse, Lavrov'un Trump'la yaptığı konuşmanın deşifresini kendilerine verebilirim" yönündeki sözlerini hatırlatılarak, "Sizce Ruslar Oval Ofisi dinletiyor mudur?" şeklindeki sorusuna Tillerson, "Bunu hiçbir şekilde bilemem." yanıtını verdi.

Geçen hafta Trump Beyaz Saray'da Lavrov ve Rus Büyükelçi ile görüşmesi sırasında, terör örgütü DEAŞ hakkında çok gizli bilgileri açıkladığı hakkında iddialar olmuştu.

Buna karşılık ise Putin, "ABD'de politik bir şizofreni geliştiğini görüyoruz. Bu iddialar başka bir şekilde açıklanamaz." demişti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 18 Mayıs 2017 Perşembe 10:13
    şizofreni değil be Putin amca. bunlar senden, olmadığın kadar düşman yapıyorlar, bunu hem iç siyasetine, hem de dış siyasetine satıyorlar, bunun üzerine de içte trumpın ipini çekmeye çalışıyorlar, dışarıda ise askerler yerleştirip, faturasını yerleştirdikleri ülkeye kesmeye çalışıyorlar. şizofreni değil, yalan üzerine kurulan akıllıca oyun
Kalan karakter : 2000