ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

İngiltere’nin Oxford Üniversitesi’nde tıp eğitimi gören Lavinia Woodward (24) isimli kadın, Tinder aracılığıyla bulduğu erkek arkadaşı Thomas Fairclough’ı bacağından bıçakladı. İddiaya göre Woodward, sevgilisinin üzerine laptop, bardak ve reçel kavanozu da fırlattı.

Gazete Habertürk'ün haberine göre mahkeme, tıp dergilerinde makaleleri yayınlanan ve gelecek vaat eden kalp cerrahının ceza almasının “kariyerini kötü yönde etkileyeceği için” beraat kararı verdi. Yargıç Ian Pringle, “Bu olağanüstü yetenekli genç kadının istediği mesleğe girme konusundaki uzun süredir çabaladığı kariyer hedefini önlemek çok ağır bir ceza olur” diye konuştu. Woodward, haberi kutlamak için mahkemenin hemen ardından Barbados’a tatile gitti. Woodward’ın bir arkadaşı ise, “Nobel Ödülü kazanabilecek kadar zeki birisidir” açıklamasını yaptı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 18 Mayıs 2017 Perşembe 13:44
    türkiyede daha beterleri oluyor 83 yaşındaki bir Nineye sopasıyla dövüşenleri ayırdıgı için hapis cezası veriliyor Adanada kocasını öldüren kadın serbest bırakılıyor ölenin ardından iftira atmak kolaydır
  • Misafir 18 Mayıs 2017 Perşembe 13:28
    Herkesin bilmediği bir şey var adam şikayetten vazgeçtiği için davanın düşme hali var.
  • Misafir 18 Mayıs 2017 Perşembe 10:46
    o adam duz düzelince adaleti kendi sağlayacak mecbur
Tüm yorumları göster(27)
Kalan karakter : 2000