ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Türkiye ve Rusya başbakanları,  İstanbul'da düzenlenecek Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü (KEİ) Zirvesi kapsamında Pazartesi günü görüşecek.

DHA'nın haberine göre, Rusya Hükümeti temsilcisi, Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev'in Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü Zirvesi'nin kapsamında 22 Mayıs tarihinde Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım ile bir araya geleceğini açıkladı.

Temsilci RIA Novosti´ye yaptığı açıklamada, "Türkiye Başbakanı ile doğrulanmış bir görüşme planlanıyor" dedi.

Zirveye katılacak Rusya heyetinde ayrıca, Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç ve Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak da yer alacak.

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü Zirvesi'ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, Moldova Cumhurbaşkanı İgor Dodon ve Romanya Başbakanı Sorin Grindyanu´nun da katılması bekleniyor.

Zirve'nin gündeminde yenilenebilir enerji, ekolojik teknolojiler, KOBİ geliştirilmesi, bölgesel ve kentsel altyapının iyileştirilmesi, bölgedeki devletlerin ihracat potansiyelinin arttırılması gibi konular bulunuyor.SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 15:13
    türkiyenin nüfusu 3 milyon kişi o kadar da varsa tabii ki.siz diyosunuzki 70 - 80 milyon.cari açık çıkar tabii.bütçe hiçbi zaman düzelmez.çünkü gerçek nüfus belli değil.onun için para yetişmez.ve binalar rezidanslar saraylar yapılıyo.sanki nüfus 80 milyonmuş gibi.saydınız mı hiç teker teker.tabii ki bütçe düzelmez.koca koca binalar avm ler rezidanslar saraylar maraylar.afedersin de adama gülerler.ve bu 3 milyonluk nüfusa karşın acaba paraları yiyomusunuz işte orası düşündürücü.paraları yerken 80 milyon varmışçasına mı davranıyosunuz.3 milyonluk nüfus varken para yiyosanız ayıp ayıp.adamın alnında bi laf var hani.o denir işte.
  • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 19:38
    Hakkında hayırlısı.
  • Misafir 20 Mayıs 2017 Cumartesi 12:31
    Kafan güzelmiş
Kalan karakter : 2000