ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
Kanadalı ünlü yönetmen Sharlene Azam, ABD'deki çocukların küçük yaştan itibaren her türlü cinsel ilişkiye girmeye başladıklarını söyledi.

Amerikan Haber Kanalı ABC'de yayımlanan 'Günaydın Amerika' programına konuk olan Azam, 4 yıl boyunca yüzlerce kızla konuşarak yaptığı araştırmayı ve bu konuda hazırladığı bir belgeseli kamuoyuyla paylaştı. Genç kızların eğlence partilerinde cinsel birliktelik ve para karşılığı fuhuş gibi konularda yaptıkları samimi itiraflar, belgeseli izleyen izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.
Belgeselde 15-19 yaşları arasında çok sayıda kızla konuştuklarını ifade eden Azam, kızların küçük yaşta bile cinsel ilişkinin her türlüsünü yaşadıklarını belirtti. Belgeselde ismi açıklanmayan bir öğrencinin 14 yaşındayken gittiği bir eğlence partisinde çok sayıda kişi ile birlikte olduğunu itiraf etmesi programı izleyenleri şok etti.

Sonuçlarını kendisini de çok şaşırttığını kaydeden Azam "11 yaşındaki kızlar dahi cinsel birliktelikten çok rahat bir biçimde söz edebiliyorlar. Bir de bu kızların çoğu varlıklı ailelerden geliyor. Bunun sebebi olarak ta çocukların rahat bir şekilde yetişmiş olmalarından kaynaklanıyor" dedi.

Amerikalı ailelerin çocukların durumlarından haberi olmadığına dikkat çeken Sharlene Azam, "Benim kızım bunu yapmaz diye düşünüyorlar. Ama kızlar ortaokul ve liseden itibaren her türlü cinsel ilişkiye girebiliyor. Yaşadıkların olayları ise aileleri ile paylaşmıyorlar" diye konuştu.

Çevrenin çocuklar üzerinde etkili olduğunu hatırlatan Azam, "küçük yaştaki çocukların kız ve erkek arkadaşı arayışına girdiklerini, bu durumun ise çok kötü bir durum olduğunu" dile getirdi.

Cihan

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(35)
Kalan karakter : 2000