ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, geçen hafta yoğun siyasi gündemden sıyrılıp Sibirya'nın uçsuz-bucaksız doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmıştı. Monako Prensi Albert'i ağırlayan Putin, bir ara üzerindeki gömleği ve montunu çıkarıp Yenisey nehrinde balık avlamıştı. Tabi fotoğrafçılar da bu fırsatı kaçırmadı ve dünyanın en güçlü liderinin kare kare fotoğraflarını  çekti. Putin'i belden yukarısı çıplak olarak gösteren fotoğraflar pek çok gazeteye manşet oldu. Bie anda  seks sembolü olan Putin, kaslı vücuda sahip olmak isteyen erkeklerin ilham kaynağı, gay lobisinin ise sevgilisi oldu.

Rusya'nın en çok satan gazetelerinden Komsomolskaya Pravda, dün Putin gibi kaslı bir vücuda sahip olmak isteyenlere yönelik bir ek bile yayınladı. "Putin gibi ol" başlığının altına, benzer bir vucüda sahip olmak için yapılması gereken egzersizlerin ilüstrasyonu yayınlandı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Hem kadınlar hem de gayler Putin'in yakışıklılığı ve düzgün vücudunu öven yorumlar yolladı. Rus gay chat (sohbet) odalarınde Putin'in fotoğrafları paylaşıldı,  "hayranlıklar" belirtildi. Putin'in belden yukarısını çıplak gösteren fotoğraflar, ülkede homoseksülliğe karşı hoşgörü olarak yorumlandı.

Bu arada fotoğraflarla ilgili olarak İnternette Putin'i hicveden başka kareler de dolaşmaya başladı. Gay kovboyların aşkının anlatıldığı "Brokeback Mountain" adlı filmden esinlenerek hazırlanan illüstürasyonlar, Putin'in fotoğraflarıyla yan yana getirildi.

Büyük bir ekonomik krizden Rusya'yı tekrar düzlüğe çıkaran Putin, uzun yıllar maçoluğun en bilinen isimlerinin başında yer alıyor. 54 yaşındaki lider evli ve 2 kızı var.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000