"Dünyanın En Şişman Kadını" yarışından çekildi! GALERİ

"Dünyanın Doğum Yapmış En Şişman Kadını" olarak ünlenen ve "Dünyanın En Şişman Kadını" olmak için mücadele veren ABD'li Donna Simpson, kilo vermeye karar verdi

04 Eylül 2011 Pazar, 16:09:26Güncelleme: 16:34:03
Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Habertürk'e facebook veya
twitter hesabınızdan hızlı bağlantı yapabileceğiniz gibi e-posta hesabınızla da  yeni üyelik yapabilirsiniz.
"Dünyanın En Şişman Kadını" yarışından çekildi! GALERİ Sonra Oku

Daha fazla kilo almasını isteyen hayranlarının desteğiyle yılda 90 bin dolar kazanan 317 kilo ağırlığındaki Simpson, zayıflama kararını iki çocuğundan birinin babası olan siyahi nişanlısı Philippe Gouamba'dan ayrıldıktan sonra aldığını açıkladı.

"EN ŞİŞMAN OLMAK İSTİYORDU"

Şu anda sadece "dünyanın en şişman doğum yapmış kadını" rekorunu elinde bulunduran Simpson, kısa süre önce dünyanın en şişman kadını olmak ve 317 kilodan 457 kiloya ulaşmak için internette bir kampanya başlatmıştı.

 Birbirinden ilginç insanlar

44 yaşındaki Simpson, ayda 20 dolar (34 TL) karşılığında, sitesinden günde nasıl 15 bin kalori aldığını gösteriyordu. Haftalık 750 doları bulan yeme-içme masraflarını da hayranlarının desteğiyle karşılayan Simpson, "Şişman Donna'ya son kez bakın" dedi.

Simpson, zayıflama macerasını anlatacağı bir blog açacak.

SUSANNE EMAN REKORU ELİNDE TUTMAK İÇİN MÜCADELE EDİYORDU

Beslenme miktarını sürekli artırarak dünyadaki en şişman kadın olma rekorunu kimseye kaptırmamaya çalışan Susanne Eman, mümkün olsa 1 tona ulaşmak istediğini söylüyor.