SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Uzaylılar bizi gözetliyor

01 Haziran 2008 Pazar, 08:26:00Güncelleme: 08:26:00

Onların varlığı bu fotoğrafla kanıtlandı...

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
ABD'li UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, basın toplantısında bir uzaylı videosu gösterdi... Uzmanlar, görüntü için 'Kesinlikle gerçek' dedi.

"Evrende yalnız mıyız?" ya da "Aramızda uzaylılar var mı?" gibi insanoğlunun kafasını kurcalayan sorulara cevap, ABD'den geldi. UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, düzenlediği basın toplantısında bir uzaylının yer aldığı videoyu gazetecilere gösterdi. Dünya Dışı Varlıklarla İlişkiler Komisyonu Başkanı Peckmann'ın gösterdiği ve 17 Temmuz 2003 tarihinde Nebraska'da Stan Romanek adlı bir adamın kızıl ötesi kamerayla çektiği görüntülerde, 1 metre 20 santimetre boyunda dünya dışı bir varlık somut olarak görülüyor.

'ARTIK ALIŞSAK İYİ OLACAK'


Videoda, uzaylı olduğu öne sürülen bir yaratık bir gece yarısı bir evin penceresinden içeri bakıyor. Filmi inceleyen Colorado Film Okulu uzmanları ise görüntülerin kesinlikle gerçek olduğunu, herhangi bir montaj hilesine rastlanmadığını açıkladı. Önümüzdeki günlerde uzaylılarla ilgili başka kanıtlar da yayınlayacağını belirten Peckmann, artık uzaylılarla yaşamaya alışmamız gerektiğini dile getirdi.

Takvim
BU HABERİN 152 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER