BORSA
BIST 100 ENDEKSİ
108.468,50
% 1,18
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST 100 ENDEKSİ

108.433
%1,15
Güncellenme: 21/08/2017 15:11:01
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 107.202
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 108.517
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 106.800
    HACİM: 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 17 Ağustos 2017 Perşembe 04:12
    Panik yok ,işler yetişir
  • Misafir 11 Ağustos 2017 Cuma 11:42
    Bi kaç gün içinde 109 dayken bugün hızlı düşüşe geçti.
  • Misafir 01 Ağustos 2017 Salı 23:43
    en son yoruma baktimda 106binlerde geziyordu niye dustu yazmislar. 108 binleri gordu borsa bu mesajdan sonra. bugun sert diye adlandirdiklari satis oldu ve duse duse 106binlere dustu :) yani 10 gun once 106 bin cok yukarda gorunurken suan 106 bine dustu diye uzuluyoruz. yol acik. yonumuz yukari. yola devam. hissenizi kaptrmayin arkadaslar.
  • Misafir 17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:52
    106 binlerde geziyordu ne güzel, şimdi niye düştü yahu
  • Misafir 13 Temmuz 2017 Perşembe 12:25
    neden yükseliyor bilen var mı?
  • Misafir 11 Temmuz 2017 Salı 22:34
    Benim anladigim kadariyla borsanin yükselmesi demek ülkemizin gelismesi demektir ve bu yükselisin devamini dilerim...
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 20:52
    Artık 100 üzerine geçsin
  • Misafir 05 Haziran 2017 Pazartesi 11:48
    100.000 görmek istiyoruz
  • Misafir 05 Haziran 2017 Pazartesi 11:13
    günü 100.000 den bititirse dolar 3.40 ın altına düşer
  • Misafir 26 Mayıs 2017 Cuma 13:45
    BORSA DÜŞER
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.296,807.331,957.322,43-1,55-0,02
DAX12.093,3112.149,5812.121,79-43,40-0,36
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,802.431,202.428,101,300,05
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.084,5012.158,0012.123,50-45,50-0,37
FTSE FUT7.286,007.324,507.319,00-0,50-0,01
CAC FUT5.077,005.108,505.098,50-13,50-0,26
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.370,0019.340,00-20,00-0,10