BORSA
BIST 100 ENDEKSİ
107.202,40
% 0,35
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST 100 ENDEKSİ

107.202
%0,35
Güncellenme: 20/08/2017 14:43:21
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 106.825
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 107.269
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 105.922
    HACİM: 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 17 Ağustos 2017 Perşembe 04:12
    Panik yok ,işler yetişir
  • Misafir 11 Ağustos 2017 Cuma 11:42
    Bi kaç gün içinde 109 dayken bugün hızlı düşüşe geçti.
  • Misafir 01 Ağustos 2017 Salı 23:43
    en son yoruma baktimda 106binlerde geziyordu niye dustu yazmislar. 108 binleri gordu borsa bu mesajdan sonra. bugun sert diye adlandirdiklari satis oldu ve duse duse 106binlere dustu :) yani 10 gun once 106 bin cok yukarda gorunurken suan 106 bine dustu diye uzuluyoruz. yol acik. yonumuz yukari. yola devam. hissenizi kaptrmayin arkadaslar.
  • Misafir 17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:52
    106 binlerde geziyordu ne güzel, şimdi niye düştü yahu
  • Misafir 13 Temmuz 2017 Perşembe 12:25
    neden yükseliyor bilen var mı?
  • Misafir 11 Temmuz 2017 Salı 22:34
    Benim anladigim kadariyla borsanin yükselmesi demek ülkemizin gelismesi demektir ve bu yükselisin devamini dilerim...
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 20:52
    Artık 100 üzerine geçsin
  • Misafir 05 Haziran 2017 Pazartesi 11:48
    100.000 görmek istiyoruz
  • Misafir 05 Haziran 2017 Pazartesi 11:13
    günü 100.000 den bititirse dolar 3.40 ın altına düşer
  • Misafir 26 Mayıs 2017 Cuma 13:45
    BORSA DÜŞER
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
FTSE 1007.302,477.387,877.323,98-63,89-0,86
DAX12.080,7412.178,0912.165,19-38,27-0,31
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,002.439,002.426,80-2,70-0,11
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.196,5012.169,00-30,50-0,25
FTSE FUT7.293,007.352,507.319,50-69,00-0,93
CAC FUT5.073,005.127,005.112,00-32,50-0,63
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.310,0019.550,0019.460,0020,000,10