BORSA
BIST 100 ENDEKSİ
107.202,43
% 0,35
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST 100 ENDEKSİ

107.202,43
%0,35
Güncellenme: 18/08/2017 18:05:20
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 106.825,33
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 0,00
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 0,00
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.420,692.440,272.432,572,560,11
DOW21.641,6321.793,3521.739,38-11,35-0,05
FTSE 1007.302,477.387,877.323,98-63,89-0,86
DAX12.080,7412.178,0912.165,19-38,27-0,31
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,002.439,002.430,000,500,02
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.196,5012.164,00-35,50-0,29
FTSE FUT7.293,007.352,507.314,50-74,00-1,00
CAC FUT5.078,005.123,005.086,90-59,60-1,16
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.630,00770,001,12
NIKKEI FUT19.310,0019.550,0019.460,0020,000,10