BORSA
BIST 50 ENDEKSİ
104.752,38
% 0,27
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST 50 ENDEKSİ

104.752,38
%0,27
Güncellenme: 23/08/2017 17:08:30
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 104.469,25
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 105.106,10
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 104.475,58
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.808,3921.852,5721.819,71-80,18-0,37
S&P 5002.441,422.446,892.443,16-9,35-0,38
FTSE 1007.360,337.394,527.373,18-8,56-0,12
DAX12.174,9912.269,9212.190,66-38,68-0,32
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.439,002.453,102.444,80-8,00-0,33
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.169,0012.267,0012.197,50-24,50-0,20
FTSE FUT7.348,507.390,507.374,00-3,50-0,05
CAC FUT5.113,005.148,505.123,50-7,00-0,14
BOVESPA FUT70.760,0071.250,0070.915,0037,000,05
NIKKEI FUT19.350,0019.440,0019.400,00-20,00-0,10