Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

ANADOLU EFES BIRACILIK VE

21,46
%0,09
Güncellenme: 21/08/2017 18:09:47
  • HACİM (LOT):
    284.916,00
  • ALIŞ: 21,46
    SATIŞ: 21,52
    NET: 0,02
    EN YÜKSEK: 21,60
    EN DÜŞÜK: 21,26
    HACİM (TL): 6.113.718,08

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.700,6221.671,73-2,78-0,01
S&P 5002.417,352.430,582.424,89-0,66-0,03
FTSE 1007.296,807.331,957.318,88-5,10-0,07
DAX12.021,7012.149,5812.065,99-99,20-0,82
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.416,502.431,202.425,50-1,30-0,05
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.013,0012.158,0012.056,00-113,00-0,93
FTSE FUT7.286,007.324,507.308,00-11,50-0,16
CAC FUT5.063,005.108,505.082,50-29,50-0,58
BOVESPA FUT69.610,0070.075,0069.640,0072,000,10
NIKKEI FUT19.250,0019.370,0019.290,00-70,00-0,36