EKONOMİ HABERLERİ

30 MART 2017

YASAL UYARI

“Bu Integral Menkul Değerler A.Ş.’ye ait bir ilan sayfasıdır ve içerik Integral Menkul Değerler A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Piyasa verilerinin kaynağı Integral Menkul Değerler A.Ş. olup, bu verilerin zamanlaması ve doğruluğu ile ilgili sorumluluk Integral Menkul Değerler A.Ş.’ye aittir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu ilan sayfasında yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve kar yoksunluğundan Haberturk Gazetecilik A.Ş sorumlu tutulamaz.”

“ * Yukarıda yer alan form, başvurucu ile Integral Menkul Değerler A.Ş. arasındaki ilişkiyi düzenlemekte olup, Haberturk Gazetecilik A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. *Form doldurulurken paylaşılan bilgiler Integral Menkul Değerler A.Ş. tarafından işlenmekte ve depolanmakta olup, formda yer alan bilgilerle ilgili sorumluluk Integral Menkul Değerler A.Ş.’ye aittir.”