Comte Royal, Nobilis, Tiffanie, Élitis, Desima, Alex Turco, Coordonné, Tektura, Giardini gibi dünya markası haline gelen ithal duvar kağıdı markalarını bünyesinde bulunduran Alaman Duvar Kağıtları & İç Mimarlık, Yeşilköy’deki showroomunda dekorasyon meraklılarını bekliyor.

2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Alaman Duvar Kağıtları & İç Mimarlık, işlevsel ya da görsel farklı çözümleri ve uzman kadrosu ile fuar stantlarından mağazalara, ofislerden konutlara kadar iç mimari projelerine fark katmaya devam ediyor.

Bu güne kadar bir çok tanınmış ismin ve büyük şirketlerin duvar kağıtlarını yapmış olan Alaman İç mimarlık, aynı zamanda  İtalyan tasarımcı Alex Turco ile çalışıyor. Turco’nun büyüleyici tabloları showrooma girer girmez sizi kendine odaklamayı başarıyor.
Eğer yolunuz Yeşilköy’e düşerse ve evinizde gerçekten kendinize özel, farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız buraya uğramadan sakın geçmeyin. Silinebilir, leke tutmaz,su geçirmeyen duvar kağıtlarını ve birbirinden farklı ithal mobilyaları burada görmeden sakın evinizi döşemek için karar vermeyin.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme