SSM'den zırhlı araç temini için ihale

SSM, Emniyet Genel Müdürlüğünün ihtiyacı olan zırhlı kamyonet ve binek araçların geliştirilmesi projesinde son teklif alma tarihini 17 Ekim olarak belirledi

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
SSM Sonra Oku

Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM), Emniyet Genel Müdürlüğünün (EGM) ihtiyacı olan zırhlı kamyonet ve binek araçların geliştirilmesi projesinde son teklif alma tarihini 17 Ekim olarak belirledi.

SSM'nin internet sitesindeki duyuruda, proje kapsamında EGM'nin ihtiyacı olan gizli zırhlı arazi kamyoneti ve zırhlı binek arazi araçlarının tasarım, geliştirme, test, kalifikasyon ve seri üretimle Entegre Lojistik Destek (ELD) faaliyetlerine ilişkin teklifler alınacağı bildirildi.

İhale için "Milli Hizmete Özel", "NATO Hizmete Özel" Tesis Güvenlik Belgesi'ne sahip olunması, firmanın araç zırhlandırılması konusunda faaliyette bulunmuş veya bulunuyor olması koşullarının aranacağı kaydedildi.

Teklife çağrı dosyası bedeli 20 bin avro olarak belirlenirken, dosyanın 22 Eylül saat 17.00'ye kadar temin edilebileceği, ayrıca ihale için son teklif sunma tarih ve saatinin 17 Ekim saat 16.00 olduğu duyuruldu.
AA

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

SOSYAL MEDYADA HTEKONOMİ

FACEBOOK
TWITTER