Ariston Thermo Group Türkiye, Romanya ve Orta Asya Genel Müdürü Turgay DAĞ, yeni X Serisi kombi modelleri ve ARISTON NET uygulaması ile %25 e varan oranda enerji tasarrufu sağlanabileceğini belirterek, ürünlerin uzaktan kumanda edilebilme özelliğinin altını çizdi.

Yeni X Kombi Serisi tanıtımına ilişkin bir açıklama yapan Ariston'dan gelen açıklama şöyle; 

"Konfor, enerji tasarrufu ve üstün İtalyan tasarımının birleştiği yeni nesil X Serisi kombilerin tanıtıldığı toplantıda DAĞ, “akıllı kombileri ulaşılabilir fiyatlarla Türk tüketicisiyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Yeni seri ile birlikte Ariston’nun pazar payında önemli bir artış sağlamayı ve  2017 yılında çift haneli pazar payına ulaşmayı hedeflediğini belirten DAĞ; “Dünyadaki enerji tasarrufu politikalarına paralel olarak, Ariston tüm Ar&Ge yatırımını yüksek verimli ürünlere fokusladı” dedi. Nerede olursanız olun, Ariston X Serisi ile konfor parmaklarınızın ucunda...

Yüksek tasarruflu yenilikçi sistemleri ile Ariston X Serisi Kombiler, yakıt tasarrufunun yanı sıra, ücretsiz tek tıkla, mobil cihaz ve bilgisayarlara yüklenebilen “ARISTON NET” uygulaması sayesinde nerede olursanız olun kontrol edilebiliyor. Gelecek nesil konfor anlayışına uygun olarak her ayrıntının düşünüldüğü “ARISTON NET” uygulaması ile enerji kullanma şeklini, harcama tutarlarını izleyerek kombinizi daha verimli kullanmak için programlama imkanı sağlıyor, yaklaşan bakım tarihi hatırlatma gibi size özel uygulamalarla enerji kullanımını düşürerek faturalarda %25’a varan tasarruf sağlamak mümkün oluyor.

Ariston, İtalyan tasarımcıların özel tasarladığı yeni nesil X Serisi kombiler ile konutlara şıklık gelirken, AUTO, COMFORT ve Zaman Programlama fonksiyonlarının yanı sıra konvansiyonel kombilerde ilk kez uygulanan siyah cam ön panel ile yeni bir ilke de imza atılıyor.

BusBridgeNet teknolojisi sayesinde diğer Ariston ürünleriyle interaktif iletişim kuran yeni nesil konvansiyonel kombiler, bu özelliği ile tek kontrol sistemi üzerinden entegre olma özelliğine sahip. Farklı enerji kaynaklarını bir arada kullanma imkanı sağlayan bu hibrit sistem çözümü ile kullanıcılara yüksek yakıt ekonomisi sağlanmış oluyor."


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme