Türk Bankacılık Sektörünün Duayeni ve Finans Sektörüne Birçok İlkleri Kazandıran, Ünlü Bankacı Altın Değerindeki 48 Öğütü İş Dünyasıyla Paylaşacak.

 
Türkiye’de ilk resimli kredi kartı uygulaması, ilk taraftar kartı, Migros Kart ve Shell Kart uygulaması, ilk konut kredisi veren özel banka uygulaması gibi birçok yeniliği kazandıran ünlü bankacı Bülent Şenver, Sakıp Sabancı’dan aldığı öğütleri iş dünyasının en büyük organizasyonlarından biri olan EDUPLUS 6. Yönetim Zirvesi 2007’de katılımcılarla paylaşacak. Aynı zirvede bir başka ünlü bankacı (Garanti Bankası eski Genel Müdürü) Akın Öngör de yine yöneticilere deneyimlerini aktaracak.  
 
 
      Sakıp Sabancı’nın Zirvede Açıklanacak Öğütlerinden Bazıları:
     
1.Nasıl bir "Güç" arıyorsunuz? Onu Bilin. Güce sahip olduktan sonra ise onu
iyi kullanın.
2.Birlik ve beraberlik arayışını her işte ve her fırsatta sürdürün.
3.Karşınızdakilerin "İnsan" olduğunu hiçbir zaman unutmayın!
4.İnsanların birer "Makina" olmadıklarını bilin.
5.Terfi, ödüllendirme başarıya yol açar.


Yöneticilik Vizyonu Değişti. Çin’den Amerika’ya Dünya Yöneticiliği Türk Profesyonellerden Öğreniyor.
 
Son on yıldır Türk yöneticiler, Çin’den Amerika’ya kadar çok geniş bir yelpazede iş dünyasına yön veriyor. Milyar dolarlık şirketleri yönetiyor ve büyük gelir elde ediyorlar. Ancak Türkiye’de deneyimlerini paylaşabilecekleri ve eğitim verebilecekleri yeterli bir alan bulamıyorlar. Bu eksikliği gidermek amacıyla 1.000’i aşkın yönetici, yönetici adayı ve işletme sahibi, işletmelerde daha çok sayıda başarılı yönetici yetişmesi için bir araya geliyor. Organizasyonu ise eğitim çalışmaları ve büyük zirveleriyle tanınan www.eduplus.com.tr EDUPLUS ve TAKTX organize ediyor. Böylece farklı sektörlerde çalışan yönetici, yönetici adayı ve işletme sahipleri başarılı olmanın sırlarını ve işletmelerini geleceğe taşımanın sırlarını otoritelerden öğrenecek.
 
 
Dünya Yöneticileri Türk İş Dünyasını Eğitiyor. Büyük Bir Amaç İçin İstanbul da Buluşuyor.
 
Sabancı, Has, Alarko, Dimes, Kütahya Seramik, Baymak Holding’in patronları, Michel Akavi, Galip Yorgancıoğlu, Erman Atasoy, Çağlar Çoroğlu, Emin Hitay, Coca Cola’nın zirvesinden  Ahmet Bozer ve Cem Kozlu gibi çok sayıda önemli isim İstanbul’da buluşuyor.
 
Bu büyük buluşmanın en önemli amacı; yönetici, yönetici adaylarının ve işletme sahiplerinin dünyadaki yeni yönetim tekniklerini, başarı modelleri en önemli otoritelerden interaktif bir biçimde öğrenmesi, işletmesini geleceğe taşımasıdır.
 
Yönetici ve Yönetici Adayları; farklı, eğitici, interaktif ve fırsatlarla dolu bir deneyim yaşayacak
 
Katılımcılar zirvenin sonunda yönetim ve yöneticilikle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirme ve iş dünyasının başarılı yöneticileri arasında yer alma fırsatını yakalayacaktır.
 
Zirve ile ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için:
 
EDUPLUS Eğitim Danışmanlık
Tel: 0216 658 67 68
e-mail: konferans@eduplus.com.tr

web: www.eduplus.com.tr


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme