BORSA
BIST ADANA ENDEKSİ
130.520,69
% -0,24
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST ADANA ENDEKSİ

130.520,69
%-0,24
Güncellenme: 21/08/2017 11:52:20
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 130.830,39
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 131.417,63
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 130.340,25
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.296,807.324,277.306,07-17,91-0,24
DAX12.093,3112.134,7112.113,20-51,99-0,43
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,802.431,202.420,80-6,00-0,25
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.084,5012.158,0012.105,50-63,50-0,52
FTSE FUT7.286,007.319,507.295,50-24,00-0,33
CAC FUT5.077,005.108,505.082,50-29,50-0,58
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.320,0019.300,00-60,00-0,31