BORSA
BIST BALIKESİR ENDEKSİ
97.266,20
% 5,71
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST BALIKESİR ENDEKSİ

97.266,20
%5,71
Güncellenme: 21/08/2017 20:43:37
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 92.016,53
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 97.377,98
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 94.200,00
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.718,7421.715,4340,920,19
S&P 5002.417,352.430,582.429,794,240,17
FTSE 1007.296,807.331,957.318,88-5,10-0,07
DAX12.021,7012.149,5812.065,99-99,20-0,82
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.416,502.431,202.428,001,200,05
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.013,0012.158,0012.058,50-110,50-0,91
FTSE FUT7.286,007.324,507.314,00-5,50-0,08
CAC FUT5.063,005.108,505.083,00-29,00-0,57
BOVESPA FUT69.315,0070.075,0069.505,00-63,00-0,09
NIKKEI FUT19.250,0019.370,0019.300,00-60,00-0,31