BORSA
BIST SİGORTA ENDEKSİ
260.649,75
% -0,57
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST SİGORTA ENDEKSİ

260.649,75
%-0,57
Güncellenme: 22/08/2017 14:39:40
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 262.153,50
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 262.217,06
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 260.311,38
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.718,7421.703,7529,240,13
S&P 5002.417,352.430,582.428,372,820,12
FTSE 1007.318,887.378,357.369,9551,070,70
DAX12.124,1512.165,4112.156,2990,300,75
NIKKEI19.361,9519.437,2519.383,84-9,29-0,05
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.429,402.437,102.432,004,000,16
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.104,5012.163,0012.152,00100,000,83
FTSE FUT7.315,507.371,007.361,0053,000,73
CAC FUT5.099,005.120,505.111,0026,000,51
BOVESPA FUT69.315,0070.075,0069.580,0012,000,02
NIKKEI FUT19.330,0019.390,0019.370,0030,000,16