BORSA
BIST KOCAELİ ENDEKSİ
206.134,40
% 0,17
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST KOCAELİ ENDEKSİ

206.134,40
%0,17
Güncellenme: 24/08/2017 02:44:07
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 205.786,94
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 206.940,73
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 205.567,36
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.808,3921.866,6621.812,09-87,80-0,40
S&P 5002.441,422.448,912.444,04-8,47-0,35
FTSE 1007.360,337.394,527.382,650,910,01
DAX12.155,7412.269,9212.174,30-55,04-0,45
NIKKEI19.366,2619.414,1319.400,26-34,38-0,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.437,002.439,302.437,00-4,50-0,18
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.149,0012.267,0012.179,50-42,50-0,35
FTSE FUT7.370,507.384,007.381,502,500,03
CAC FUT5.103,505.148,505.114,00-16,50-0,32
BOVESPA FUT70.760,0071.430,0071.301,00423,000,60
NIKKEI FUT19.330,0019.440,0019.380,00-40,00-0,21