BORSA
BIST TURİZM
9.087,87
% 0,93
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST TURİZM

9.087,87
%0,93
Güncellenme: 21/08/2017 15:05:30
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 9.004,37
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 9.166,87
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 9.024,66
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.296,807.331,957.323,34-0,64-0,01
DAX12.093,3112.149,5812.120,85-44,34-0,36
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.420,802.431,202.428,101,300,05
DAX FUT12.084,5012.158,0012.128,50-40,50-0,33
FTSE FUT7.286,007.324,507.320,000,500,01
CAC FUT5.077,005.108,505.099,00-13,00-0,25
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.370,0019.350,00-10,00-0,05