Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

EUROBOND 2034

5,52
%0,10
Güncellenme: 23/08/2017 13:18:59
  • GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 5,52
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 5,51

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.738,1321.912,8321.899,89196,140,90
S&P 5002.433,672.454,772.452,5124,140,99
FTSE 1007.360,337.394,527.379,77-1,97-0,03
DAX12.210,4612.269,9212.225,45-3,89-0,03
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.446,002.453,102.446,00-6,80-0,28
DAX FUT12.205,5012.267,0012.213,50-8,50-0,07
FTSE FUT7.348,507.390,507.372,00-5,50-0,07
CAC FUT5.116,505.148,505.129,00-1,50-0,03
BOVESPA FUT70.315,0071.470,0071.470,001.991,002,87
NIKKEI FUT19.410,0019.440,0019.410,00-10,00-0,05