BORSA
BIST ULUSAL
77.379,81
% 0,79
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST ULUSAL

77.379,81
%0,79
Güncellenme: 09/01/2016 09:24:37
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 76.773,68
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 78.275,71
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 76.606,50
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.750,3221.984,7421.750,73-274,14-1,24
S&P 5002.430,012.465,022.430,01-38,10-1,54
FTSE 1007.382,167.433,747.387,87-45,16-0,61
DAX12.184,2712.290,0512.203,46-60,40-0,49
NIKKEI19.679,3719.739,0419.702,63-26,65-0,14
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.425,802.425,902.425,80-3,70-0,15
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.111,0012.287,0012.199,50-57,00-0,47
FTSE FUT7.332,507.426,507.388,50-30,50-0,41
CAC FUT5.105,005.181,505.146,50-30,00-0,58
BOVESPA FUT68.705,0069.430,0068.860,00-642,00-0,92
NIKKEI FUT19.470,0019.690,0019.480,00-200,00-1,02