BORSA
BIST KATILIM ENDEKSİ
104.162,59
% 0,16
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST KATILIM ENDEKSİ

104.162,59
%0,16
Güncellenme: 23/08/2017 23:32:15
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 103.997,04
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 104.536,41
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 103.997,00
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.441,422.448,912.444,04-8,47-0,35
DOW21.808,3921.866,6621.812,09-87,80-0,40
FTSE 1007.360,337.394,527.382,650,910,01
DAX12.155,7412.269,9212.174,30-55,04-0,45
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.437,302.439,302.437,30-4,20-0,17
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.149,0012.267,0012.179,50-42,50-0,35
FTSE FUT7.348,507.391,507.379,001,500,02
CAC FUT5.103,505.148,505.114,00-16,50-0,32
BOVESPA FUT70.760,0071.430,0071.301,00423,000,60
NIKKEI FUT19.340,0019.440,0019.350,00-70,00-0,36