DÖVİZ
DOLAR/ÇEK KORUNASI
ALIŞ
22,1301
(TL)
SATIŞ
22,1430
(TL)
% -0,24
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

DOLAR/ÇEK KORUNASI

22,14
%-0,24
Güncellenme: 23/08/2017 17:06:33

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.441,422.446,892.445,36-7,15-0,29
DOW21.808,3921.852,5721.830,02-69,87-0,32
FTSE 1007.360,337.394,527.376,25-5,49-0,07
DAX12.174,9912.269,9212.196,36-32,98-0,27
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.439,002.453,102.445,00-7,80-0,32
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.169,0012.267,0012.196,00-26,00-0,21
FTSE FUT7.348,507.390,507.371,50-6,00-0,08
CAC FUT5.113,005.148,505.122,50-8,00-0,16
BOVESPA FUT70.760,0071.250,0070.820,00-58,00-0,08
NIKKEI FUT19.350,0019.440,0019.390,00-30,00-0,15