Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

İSPANYA CDS

68,34
%-0,58
Güncellenme: 21/08/2017 12:35:30
  • KAPANIŞ: 68,74
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 68,98
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 53,97

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
FTSE 1007.296,807.328,007.323,68-0,30-0,00
DAX12.093,3112.149,5812.135,63-29,56-0,24
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,802.431,202.428,001,200,05
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.084,5012.158,0012.134,50-34,50-0,28
FTSE FUT7.286,007.321,007.318,00-1,50-0,02
CAC FUT5.077,005.108,505.099,00-13,00-0,25
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.360,0019.340,00-20,00-0,10