ALTIN
18 AYAR BİLEZİK GRAMI
ALIŞ
106,25
(TL)
SATIŞ
106,33
(TL)
% 0,15
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

18 AYAR BİLEZİK GRAMI

106,33
%0,15
Güncellenme: 21/08/2017 17:31:06

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.717,9521.715,9541,440,19
S&P 5002.417,352.430,582.429,874,320,18
FTSE 1007.296,807.331,957.318,88-5,10-0,07
DAX12.021,7012.149,5812.065,99-99,20-0,82
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.416,502.431,202.427,500,700,03
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.013,0012.158,0012.056,50-112,50-0,92
FTSE FUT7.286,007.324,507.314,00-5,50-0,08
CAC FUT5.063,005.108,505.082,50-29,50-0,58
BOVESPA FUT69.315,0070.075,0069.475,00-93,00-0,13
NIKKEI FUT19.250,0019.370,0019.300,00-60,00-0,31