ALTIN
22 AYAR BİLEZİK GRAMI
ALIŞ
132,74
(TL)
SATIŞ
132,84
(TL)
% 0,15
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

22 AYAR BİLEZİK GRAMI

132,84
%0,15
Güncellenme: 21/08/2017 17:31:06

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.717,0721.716,3941,880,19
S&P 5002.417,352.430,582.429,924,370,18
FTSE 1007.296,807.331,957.318,88-5,10-0,07
DAX12.021,7012.149,5812.065,99-99,20-0,82
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.416,502.431,202.426,800,000,00
DAX FUT12.013,0012.158,0012.054,50-114,50-0,94
FTSE FUT7.286,007.324,507.312,00-7,50-0,10
CAC FUT5.063,005.108,505.082,00-30,00-0,59
BOVESPA FUT69.315,0070.075,0069.475,00-93,00-0,13
NIKKEI FUT19.250,0019.370,0019.300,00-60,00-0,31