DÖVİZ
AVUSTRALYA DOLARI / ABD DOLARI
% 0,30
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

AVUSTRALYA DOLARI / ABD DOLARI

0,7909
%0,30
Güncellenme: 18/08/2017 17:49:24

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.420,692.428,502.424,50-5,51-0,23
DOW21.673,0221.740,6321.684,11-66,62-0,31
FTSE 1007.302,477.387,877.314,78-73,09-0,99
DAX12.080,7412.173,3012.147,23-56,23-0,46
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,002.433,202.424,00-5,50-0,23
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.171,0012.138,50-61,00-0,50
FTSE FUT7.293,007.352,507.308,50-80,00-1,08
CAC FUT5.078,005.123,005.086,50-60,00-1,17
BOVESPA FUT68.790,0069.320,0068.910,0050,000,07
NIKKEI FUT19.310,0019.410,0019.360,00-80,00-0,41