DÖVİZ
DOLAR/İSVEÇ KRONU
ALIŞ
8,0689
(TL)
SATIŞ
8,0710
(TL)
% -0,31
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

DOLAR/İSVEÇ KRONU

8,0699
%-0,31
Güncellenme: 23/08/2017 20:50:39

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.441,422.448,912.443,66-8,85-0,36
DOW21.808,3921.866,6621.824,90-74,99-0,34
FTSE 1007.360,337.394,527.382,650,910,01
DAX12.155,7412.269,9212.174,30-55,04-0,45
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.439,002.453,102.442,80-10,00-0,41
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.149,0012.267,0012.170,00-52,00-0,43
FTSE FUT7.348,507.391,507.382,004,500,06
CAC FUT5.103,505.148,505.115,00-15,50-0,30
BOVESPA FUT70.760,0071.335,0071.270,00392,000,55
NIKKEI FUT19.350,0019.440,0019.360,00-60,00-0,31