DÖVİZ
DOLAR/KANADA DOLARI
ALIŞ
1,2592
(TL)
SATIŞ
1,2593
(TL)
% 0,06
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

DOLAR/KANADA DOLARI

1,2592
%0,06
Güncellenme: 21/08/2017 13:46:41

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.296,807.328,007.324,390,410,01
DAX12.093,3112.149,5812.136,21-28,98-0,24
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.420,802.431,202.428,001,200,05
DAX FUT12.084,5012.158,0012.137,00-32,00-0,26
FTSE FUT7.286,007.321,007.319,00-0,50-0,01
CAC FUT5.077,005.108,505.101,50-10,50-0,21
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.360,0019.340,00-20,00-0,10